.png)
Tükendi
Gelince Haber Verİ̇şletim Saati Sayacı 48X 48MM AC 230V 50HZ 55X 55 Mm Panel Hariç
| Ürün Marka Adı | SENTRON |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Zaman sayacı |
| Ürün Modeli | Maskeleme plakası yok |
| Çap Ön Panel Kesiti | 50,2 mm |
|---|---|
| Elektrikli Giriş Frekansı | |
| Minimum | 50 Hz |
| Maksimum | 50 Hz |
| Fonksiyon Şekli İ̇şletim Saati Sayacı | Analog |
| Sıfırlama Fonksiyonu | Hayır |
| Gerilim Türü İ̇şletim Gerilimi | AC |
| Giriş Gerilimi | 230 V |
| IP Koruma Türü | İP20 |
|---|
| Görüntülenebilen Karakter Sayısı | 7 |
|---|
| Yükseklik | 45 mm |
|---|---|
| Yükseklik Ön Panel | 48 mm |
| Genişlik | 45 mm |
| Genişlik Ön Panel | 48 mm |
| Montaj Derinliği | 34 mm |
| Sabitleme Türü | Ön panel montajı |
| MB Başına Net Ağırlık | 58 g |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | Time Counters for Front-Panel Mounting Ürün ailesi |
| EAN | 4001869198422 |
| UPC | |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 90291000 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 52M |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 63,00 x 63,00 x 56,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,058 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.06.2006 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Reach Information |
| Değer | Reach Information |
| SCIP Numarası | yok |
| Ürün Kodu | 5522 |
|---|---|
| Katalog Kodu | LV10.1 |
| Group Code | P310 |
| Menşei Ülke | Almanya |
| Ürün Sınıfı | B: return restricted, please contact your Siemens partner/contact |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-14-23-13 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-14-23-13 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-14-23-13 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-14-23-13 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-14-23-13 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-14-23-13 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-14-23-13 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-14-23-13 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-14-23-13 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-14-23-13 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-14-23-13 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-14-23-13 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-14-23-13 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-14-23-13 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC001641 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC001641 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC001641 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC001641 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC001641 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC001641 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC001641 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC001641 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-22-33 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-22-33 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..