.png)
Tükendi
Gelince Haber VerTelemecanique Sensors XT218A1PCM12 M18 Plastik kapasitif sensör ürünü, endüstriyel otomasyon ve kontrol uygulamalarında güvenilir performans sunmak üzere tasarlanmıştır.
| Ürün Serisi | Telemecanique Capacitive proximity sensors XT |
|---|---|
| Sensor Type | Capacitive proximity sensor |
| Ürüne Özel Uygulama | Detection of insulated or conductive materials |
| Sensör Adı | XT2 |
| Size | 78 mm |
| Body Type | Fixed |
| Detector Flush Mounting Acceptance | Non flush mountable |
| Malzeme | Plastik |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Çıkış Sinyali Tipi | Discrete |
| Bağlantı Tekniği | 4-wire |
| Dijital Çıkış Fonksiyonu | 1 NC + 1 NO |
| Output Circuit Type | DC |
| Dijital Çıkış Tipi | PNP |
| Elektriksel Bağlantı | Male M12 konnektör, 4 pins |
| Nominal Besleme Gerilimi | 12...24 V DC Var reverse polarity protection |
| Tepki Gecikmesi | 15 ms |
| IP Koruma Sınıfı | IP67 double insulation conforming to IEC 60529 |
| ISO Thread | M18 x 1 |
|---|---|
| Detection Face | Frontal |
| Differential Travel | < 1...20 % Sr |
| Repeat Accuracy | < 5 % Sr |
| Durum Led'i | Output state indication: 1 LED (yellow) |
| Residual Current | 0.1 mA open state |
| Protection Type | Short-circuit protection |
| Anahtarlama Frekansı | <= 200 Hz |
| Voltage Drop | <2.5 V (closed) |
| Akım Tüketimi | < 25 mA |
| İlk Açılma Gecikmesi | 100 ms |
| Toparlanma Gecikmesi | 15 ms |
| İşaretleme | CE |
| Ayar Şekli | Sensitivity by potentiometer |
| Standartlar | IEC 60947-5-2 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | cULus |
| Titreşim Dayanımı | 10 gn amplitude = 1 mm (f = 10-55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 30 gn for 11 ms conforming to IEC 60068-2-27 |
| Paket 1 Tipi | PCE |
|---|---|
| Paket 1 Adet | 1 |
| Paket 1 Yükseklik | 3 cm |
| Paket 1 Genişlik | 5 cm |
| Paket 1 Uzunluk | 10 cm |
| Paket 1 Ağırlık | 0.04 kg |
| Paket 2 Tipi | S02 |
| Paket 2 Adet | 120 |
| Paket 2 Yükseklik | 15 cm |
| Paket 2 Genişlik | 30 cm |
| Paket 2 Uzunluk | 40 cm |
| Paket 2 Ağırlık | 5.3 kg |
| Bölünemez Satış Miktarı | 1 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..