.png)
Tükendi
Gelince Haber VerTelemecanique Sensors XT530B1PAL2 M30 kapasitif metal gövde ürünü, endüstriyel otomasyon ve kontrol uygulamalarında güvenilir performans sunmak üzere tasarlanmıştır.
| Ürün Veya Bileşen Tipi | Sensor |
|---|---|
| Sensor Type | Capacitive proximity sensor |
| Ürüne Özel Uygulama | Detection of insulated or conductive materials |
| Sensör Adı | XT5 |
| Size | 64 mm |
| Body Type | Fixed |
| Detector Flush Mounting Acceptance | Flush mountable |
| Malzeme | Metal |
| Gövde Malzemesi | Nickel plated brass |
| Çıkış Sinyali Tipi | Discrete |
| Bağlantı Tekniği | 3-wire |
| Dijital Çıkış Fonksiyonu | 1 NO |
| Output Circuit Type | DC |
| Dijital Çıkış Tipi | PNP |
| Elektriksel Bağlantı | Cable |
| Nominal Besleme Gerilimi | 24 V DC Var reverse polarity protection |
| Tepki Gecikmesi | 15 ms |
| IP Koruma Sınıfı | IP67 conforming to IEC 60529, IP65 conforming to IEC 60529 |
| ISO Thread | M30 x 1.5 |
|---|---|
| Detection Face | Frontal |
| Front Material | PBT |
| Differential Travel | < 0.2 x Sr |
| Repeat Accuracy | < 0.1 x Sr |
| Wire Insulation Material | PVC |
| Durum Led'i | Output state indication: 1 LED (yellow), power status: 1 LED (green) |
| Residual Current | 0.1 mA open state |
| Protection Type | Short-circuit protection |
| Anahtarlama Frekansı | <= 25 Hz |
| Voltage Drop | <2.5 V (closed) |
| Akım Tüketimi | < 15 mA |
| İlk Açılma Gecikmesi | 300 ms |
| Toparlanma Gecikmesi | 15 ms |
| İşaretleme | CE |
| Ayar Şekli | Sensitivity by potentiometer |
| Standartlar | IEC 60947-5-2 UL 61010-1 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | cULus |
| Titreşim Dayanımı | 10 gn amplitude = 1 mm (f = 10-55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 30 gn for 11 ms conforming to IEC 60068-2-27 |
| Electrical Insulation Class | Class III conforming to IEC 61140 |
| Paket 1 Tipi | PCE |
|---|---|
| Paket 1 Adet | 1 |
| Paket 1 Yükseklik | 4 cm |
| Paket 1 Genişlik | 13.5 cm |
| Paket 1 Uzunluk | 13.5 cm |
| Paket 1 Ağırlık | 0.2 kg |
| Paket 2 Tipi | S02 |
| Paket 2 Adet | 30 |
| Paket 2 Yükseklik | 15 cm |
| Paket 2 Genişlik | 30 cm |
| Paket 2 Uzunluk | 40 cm |
| Paket 2 Ağırlık | 6.334 kg |
| Bölünemez Satış Miktarı | 1 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..