| Not | Röle bobinlerini ve kontakları korumak için endüktif yükler etkin bir koruyucu devre ile bastırılmalıdır. |
|---|
Röle bobinlerini ve kontakları korumak için endüktif yükler etkin bir koruyucu devre ile bastırılmalıdır.
.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Not | Röle bobinlerini ve kontakları korumak için endüktif yükler etkin bir koruyucu devre ile bastırılmalıdır. |
|---|
Röle bobinlerini ve kontakları korumak için endüktif yükler etkin bir koruyucu devre ile bastırılmalıdır.
| Nominal Giriş Gerilimi U N | 24 VDC |
|---|---|
| Giriş Voltajı Aralığı | -15 … +20 % |
| U N'de Nominal Giriş Akımı | 10 mA |
| Geçiş/geçiş Kontaklarının Sayısı | 1 |
|---|---|
| Kontak Malzemesi (röle) | AgSnO 2 |
| Sürekli Akımın Sınırlandırılması | 5 A |
| Maks. Akım Yap (dirençli) | (AC) 20 A / 0,02 s |
| Maks. Anahtarlama Gerilimi | 250 VAC |
| Maks. Anahtarlama Gücü (dirençli) | AC 1250 VA; DC (yük limit eğrisine bakın) |
| Anahtarlama Kapasitesi | AC-15: 3 A / 250 VAC; DC-13: 2 A / 24 VDC |
| Önerilen Minimum Yük | 10 V / 10 mA; 24 V / 1 mA |
| Çekme Süresi (tip.) | 6 ms |
| Bırakma Süresi | 6 ms |
| Sıçrama Süresi (tip.) | 3,5 ms |
| Elektriksel Ömür (n.o.; Dirençli Yük; 23 °c) | 50 x 10³ switching operations |
| Mekanik Ömür (n.o.; Dirençli Yük; 23 °c) | 5 x 10⁶ switching operations |
| Maks. Yükün Yüklü/yüksüz Olarak Değiştirilmesi | 6 min -1 / 180 min -1 |
| Durum Göstergesi | Kırmızı LED |
|---|
| Nominal Giriş Gerilimi U N | 24 VDC |
|---|---|
| Giriş Voltajı Aralığı | -15 … +20 % |
| U N'de Nominal Giriş Akımı | 10 mA |
| Geçiş/geçiş Kontaklarının Sayısı | 1 |
|---|---|
| Kontak Malzemesi (röle) | AgSnO 2 |
| Sürekli Akımın Sınırlandırılması | 5 A |
| Maks. Akım Yap (dirençli) | (AC) 20 A / 0,02 s |
| Maks. Anahtarlama Gerilimi | 250 VAC |
| Maks. Anahtarlama Gücü (dirençli) | AC 1250 VA; DC (yük limit eğrisine bakın) |
| Anahtarlama Kapasitesi | AC-15: 3 A / 250 VAC; DC-13: 2 A / 24 VDC |
| Önerilen Minimum Yük | 10 V / 10 mA; 24 V / 1 mA |
| Çekme Süresi (tip.) | 6 ms |
| Bırakma Süresi | 6 ms |
| Sıçrama Süresi (tip.) | 3,5 ms |
| Elektriksel Ömür (n.o.; Dirençli Yük; 23 °c) | 50 x 10³ switching operations |
| Mekanik Ömür (n.o.; Dirençli Yük; 23 °c) | 5 x 10⁶ switching operations |
| Maks. Yükün Yüklü/yüksüz Olarak Değiştirilmesi | 6 min -1 / 180 min -1 |
| Durum Göstergesi | Kırmızı LED |
|---|
| Anma Gerilimi | 300 V |
|---|---|
| Nominal Ani Dalgalanma Gerilimi | 4 kV |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Derecesi | 2 |
| Dielektrik Dayanım, Kontrol/yük Devresi (ac, 1 Dak) | 4 kVrms |
| Dielektrik Gücü Açık Kontak (ac, 1 Dak) | 1 kVrms |
| Yalıtım Tipi (kontrol/yük Devresi) | Reinforced insulation (safe isolation) |
| Yalıtım Türü (bitişik Cihazlar) | Reinforced insulation (safe isolation) |
| Koruma Türü | IP20; in connected state or when using 859-525 end plate |
| Bağlantı Teknolojisi | CAGE CLAMP® |
|---|---|
| Tek Damarlı Boylar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| İnce Bükümlü Kablolar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| İnce Bükümlü Kablolar, Yalıtımlı Yüksüklü | 0,08 … 1,5 mm² / 28 … 16 AWG |
| Sıyırma Uzunluğu | 5 … 6 mm / 0.2 … 0.24 inches |
| Genişlik | 6 mm / 0.236 inches |
|---|---|
| Yükseklik | 91 mm / 3.583 inches |
| Din-35 Rayının Üst Kenarından Itibaren Uzunluk | 56 mm / 2.205 inches |
| Montaj Tipi | DIN-35 ray |
|---|---|
| Montaj Pozisyonu | yatay (ayakta / yatarken); dikey |
| Renk | gri |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi | Poliamid 66 (PA 66) |
| Malzeme Grubu | I |
| Ul 94'e Göre Tutuşabilirlik Değeri | V0 |
| Yangın Yükü | 0,503 MJ |
| Ağırlık | 22,9 g |
| Bm'de Çevre Havası (çalışma) Sıcaklığı | -40 … +50 °C |
|---|---|
| Çevreleyen Hava (depolama) Sıcaklığı | -40 … +70 °C |
| İşleme Sıcaklığı | -25 … +50 °C |
| Temperature Range Of Connection Cable | ≥ (T ambient + 20 K) |
| Bağıl Nem | 5 … 95 % (yoğunlaşmaya izin verilmez) |
| Maks. Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Standartlar/spesifikasyonlar | EN 61010-2-201 EN 61810-1 EN 61373 UL 508 DNV |
|---|
| Ürün Grubu | 6 (INTERFACE ELECTRONIC) |
|---|---|
| Ambalaj. Birim | 10 Adet |
| Sap'nin Tipik Paketlemesi | box |
| Sap Tesis 01'den Menşei | CN |
| Gtin | 4055143606769 |
| Sap Tesis 01'den Gümrük Tarifesi No. | 85364900990 |
| Unspsc | 39122334 |
|---|---|
| Ecl@ss 10.0 | 27-37-16-01 |
| Ecl@ss 9.0 | 27-37-16-01 |
| Etm 9.0 | EC001437 |
| Etm 10.0 | EC001437 |
| Eccn | NO US CLASSIFICATION |
| Cas-no. | 7439-92-1 79-94-7 |
|---|---|
| Reach Aday Listesi Maddesi | 2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol Lead |
| Rohs Uyumluluk Durumu | Compliant,With Exemption |
| Rohs Muafiyeti | 7(a) |
| Scip Bildirim Numarası (avusturya) | 4ba85e50-d96d-47e2-86d6-681a402eac2e |
| Scip Bildirim Numarası (belçika) | 9f3b5360-9804-4c3f-a0ff-3f693ec30515 |
| Scip Bildirim Numarası (bulgaristan) | a4c119d3-9c19-43b7-956c-1c790aa5df37 |
| Scip Bildirim Numarası (çek Cumhuriyeti) | f0051c41-1633-4c66-981e-032a9f1c03c5 |
| Scip Bildirim Numarası (danimarka) | 195e4ba5-13e3-4ecc-b864-f14dc7cd986d |
| Scip Bildirim Numarası (finlandiya) | 8295361c-4356-4b4b-9fb8-867b911dc4e4 |
| Scip Bildirim Numarası (fransa) | 775b0e0e-d682-4ff9-8068-1728c1ecb1de |
| Scip Bildirim Numarası (almanya) | c695a9f9-428d-4f51-ad30-aa93b3302780 |
| Scip Bildirim Numarası (macaristan) | fb140cf0-9653-4fd3-8b2b-a80855f8adb0 |
| Scip Bildirim Numarası (i̇talya) | ef5227da-b944-4c0d-9080-a688f01ac897 |
| Scip Bildirim Numarası (hollanda) | 8f2e86a0-5c4a-4e06-84e4-d96276e6b220 |
| Scip Bildirim Numarası (polonya) | 13ede835-8ee7-473f-b850-d0d7d631f1b0 |
| Scip Bildirim Numarası (romanya) | c08f9dd6-4168-4bd9-9607-f67cc88a7755 |
| Scip Bildirim Numarası (i̇sveç) | 4eb049c8-9412-4cd0-be7d-8e6cbded6d95 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..