.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 1345310000 TOP CASE INSTA 18 Parça Takım Çantası ürünü, Tool case ile contents Tool case özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 352 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 13,858 inch |
| Yükseklik | 255 mm |
| Yükseklik (inç) | 10,039 inch |
| Genişlik | 465 mm |
| Genişlik (inç) | 18,307 inch |
| Net Ağırlık | 10.800 g |
| Ürün Açıklaması | Tool case |
|---|
| Versiyon | Tool case ile contents |
|---|---|
| Sipariş No. | 1345310000 |
| Tip | Üst CASE INSTA |
| GTIN (EAN) | 4050118149906 |
| Miktar | 1 adet |
| Ambalaj | Case |
| RoHS Uygunluk Durumu | Uyumlu ile muafiyet |
|---|---|
| ROHS Muafiyet (if Applicable/known) | 7a, 7cI |
| REACH SVHC | Lead 7439-92-1 |
| SCIP | 1eacbb3e-7931-4ebb-9179-f29fd9b50028 |
| ETIM 8.0 | EC000149 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000149 |
| ETIM 10.0 | EC000149 |
| ECLASS 14.0 | 21-04-50-03 |
| ECLASS 15.0 | 21-04-50-03 |
| Ambalaj | Case |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..