.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 2561430000 P BAG SET 1 6 Parça El Tipi Takım Çantası ürünü, Tools, Aksesuarlar Toolbag fitted özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 170 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 6,693 inch |
| Yükseklik | 50 mm |
| Yükseklik (inç) | 1,968 inch |
| Genişlik | 260 mm |
| Genişlik (inç) | 10,236 inch |
| Net Ağırlık | 1.437 g |
| Ürün Açıklaması | Toolbag fitted |
|---|
| Versiyon | Tools, Aksesuarlar |
|---|---|
| Sipariş No. | 2561430000 |
| Tip | P BAG SET 1 |
| GTIN (EAN) | 4050118570120 |
| Miktar | 1 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Not affected |
|---|---|
| REACH SVHC | Lead 7439-92-1 |
| SCIP | 1eacbb3e-7931-4ebb-9179-f29fd9b50028 |
| ETIM 8.0 | EC000181 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000181 |
| ETIM 10.0 | EC000181 |
| ECLASS 14.0 | 21-10-01-90 |
| ECLASS 15.0 | 21-10-01-90 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..