.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 1607710000 ESO 5 DIN A4 WS Klemens Grup Markalama TS 32 ve TS 35 Beyaz ürünü, Klemens işaretleyicis, Insert işaretleyiciler, 40 x 16.5 mm, beyaz özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 1 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 0,039 inch |
| Yükseklik | 40 mm |
| Yükseklik (inç) | 1,575 inch |
| Genişlik | 16,5 mm |
| Genişlik (inç) | 0,65 inch |
| Net Ağırlık | 10,7 g |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -40...80 °C |
|---|
| Ana Malzeme | Paper |
|---|---|
| Renk | beyaz |
| Direnç Koduna göre Malzeme Rengi | 9 |
| Kombinasyon başına İşaretleyici Sayısı | 1 Etiketi sheet = Insert işaretleyiciler |
| Ambalaj Birimi başına İşaretleyici Sayısı | Form supply: Etiketi sheet |
| Numara Per Sheet | 60 |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -40...80 °C |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı, Maks. | 80 °C |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı, Min. | -40 °C |
| Baskı Yönü | yatay ve vertical |
| Basılı Karakterler | olmaksızın |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | HB |
| Genişlik | 16,5 mm |
| ROHS | Uygun |
|---|
| Versiyon | Klemens işaretleyicis, Insert işaretleyiciler, 40 x 16.5 mm, beyaz |
|---|---|
| Sipariş No. | 1607710000 |
| Tip | ESO 5 DIN A4 WS |
| GTIN (EAN) | 4008190206109 |
| Miktar | 10 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| ETIM 8.0 | EC000761 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000761 |
| ETIM 10.0 | EC000761 |
| ECLASS 14.0 | 27-28-11-01 |
| ECLASS 15.0 | 27-28-11-01 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..