.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 292460000 SCHT 5 19,5x44,5 mm Klemens Grup Markalama TS 32 ve TS 35 ürünü, SCHT, Klemens işaretleyici, 44.5 x 19.5 mm, mm cinsinden hatve (P): 5.00 Weidmueller, siyah özellikleriyle sunulur.
| Yükseklik | 44,5 mm |
|---|---|
| Yükseklik (inç) | 1,752 inch |
| Genişlik | 19,5 mm |
| Genişlik (inç) | 0,768 inch |
| Net Ağırlık | 7,9 g |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -40...100 °C |
|---|
| Uygulama/Üretici | Weidmueller |
|---|---|
| Ana Malzeme | Polyamide 66 |
| Renk | siyah |
| Halojen | Hayır |
| Kombinasyon başına İşaretleyici Sayısı | 1 Component part = Klemens işaretleyici |
| Ambalaj Birimi başına İşaretleyici Sayısı | Form supply: Component part |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -40...100 °C |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı, Maks. | 100 °C |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı, Min. | -40 °C |
| Baskı Yönü | yatay ve vertical |
| Basılı Karakterler | olmaksızın |
| Tip Baskı | neutral |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V-2 |
| Genişlik | 19,5 mm |
| ROHS | Uygun |
|---|
| Versiyon | SCHT, Klemens işaretleyici, 44.5 x 19.5 mm, mm cinsinden hatve (P): 5.00 Weidmueller, siyah |
|---|---|
| Sipariş No. | 0292460000 |
| Tip | SCHT 5 |
| GTIN (EAN) | 4008190105440 |
| Miktar | 20 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| ETIM 8.0 | EC002848 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC002848 |
| ETIM 10.0 | EC002848 |
| ECLASS 14.0 | 27-14-11-92 |
| ECLASS 15.0 | 27-14-11-92 |
| Mm cinsinden Hatve (p) | 5 mm |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..