.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 1784180000 DLD 2.5 DB 0.5 - 4 mm² Üç Katlı Klemensl ürünü, Initiator/actuator klemens, Vidalı bağlantı, koyu bej, 2.5 mm², 24 A, 250 V, Numara bağlantılar: 6, Numara katmanlar: 3, TS 35 Vidalı bağlantı One uç olmaksızın konnektör özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 48,5 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 1,909 inch |
| DIN Ray dahil Derinlik | 49 mm |
| Yükseklik | 82,5 mm |
| Yükseklik (inç) | 3,248 inch |
| Genişlik | 6,2 mm |
| Genişlik (inç) | 0,244 inch |
| Net Ağırlık | 15,84 g |
| Depolama Sıcaklık | -25 °C...55 °C |
|---|---|
| Ortam Sıcaklık | -5 °C…40 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Min. | -50 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Maks. | 120 °C |
| Ana Malzeme | Wemid |
|---|---|
| Renk | koyu bej |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V-0 |
| Versiyon | Vidalı bağlantı One uç olmaksızın konnektör |
|---|---|
| Uç Kapama Plakası Gerekli | Evet |
| Potansiyel Sayısı | 3 |
| Katman Sayısı | 3 |
| Katman başına Sıkma Noktası Sayısı | 2 |
| Potansiyel Sayısı Per Tier | 1 |
| Katmanlar Dahili olarak Köprülenmiş | Hayır |
| PE Bağlantısı | Hayır |
| Montaj Ray | TS 35 |
| N-function | Hayır |
| PE Fonksiyon | Hayır |
| PEN Fonksiyon | Hayır |
| Kablo Bağlantı Kesit Kesit, Ince Çok Telli ile Kablo-uç Yüksükler DIN 46228/1, 2 Sıkılabilir Kablolar, Max. | 1 mm² |
|---|---|
| Kablo Bağlantı Kesit Kesit, Ince Çok Telli ile Kablo-uç Yüksükler DIN 46228/1, 2 Sıkılabilir Kablolar, Min. | 0,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesit Kesit, Ince Çok Telli, Iki Sıkılabilir Kablolar, Min. | 0,5 mm² |
| Kablo Kesit, Ince Çok Telli, Iki Sıkılabilir Kablolar, Max. | 1 mm² |
| Patlama Testli Versiyon | Hayır |
|---|---|
| Benzer Klemens Sayısı | 1 |
| Açık Yanlar | sağ |
| Montaj Tipi | Geçmeli montaj |
| İletken Kesiti, Esnek Plus Plastik Manşon DIN 46228/1, Ek Bağlantı, Max. | 2,5 mm² |
|---|
| Bıçak Size | 0.6 x 3.5 mm |
|---|---|
| Sıkılabilir Iletken | Bağlantı specification: Vidalı bağlantı Kesit için iletken bağlantı: Tip: tek, H05(07) V-U min.: 0,5 mm² max.: 4 mm² nominal: 2,5 mm² kablo uç yüksük: Soyma uzunluk: min.: 7 mm max.: 7 mm nominal: 7 mm Tightening tork: min.: 0,4 Nm max.: 0,6 Nm Bağlantı specification: Vidalı bağlantı Kesit için iletken bağlantı: Tip: çok telli, H07V-R min.: 0,5 mm² max.: 4 mm² nominal: 2,5 mm² kablo uç yüksük: Soyma uzunluk: min.: 7 mm max.: 7 mm nominal: 7 mm Tightening tork: min.: 0,4 Nm max.: 0,6 Nm Bağlantı specification: Vidalı bağlantı Kesit için iletken bağlantı: Tip: esnek, H05(07) V-K min.: 0,5 mm² max.: 4 mm² nominal: 2,5 mm² kablo uç yüksük: Soyma uzunluk: min.: 7 mm max.: 7 mm nominal: 7 mm Tightening tork: min.: 0,4 Nm max.: 0,6 Nm |
| Sıkma Aralığı, Maks. | 4 mm² |
| Sıkma Aralığı, Min. | 0,13 mm² |
| Sıkma Vida | M 2.5 |
| Bağlantı Kesit, Ince Çok Telli, Min. | 0,13 mm² |
| Bağlantı Kesiti, Çok Telli, Maks. | 4 mm² |
| Bağlantı Kesiti, Çok Telli, Min. | 0,13 mm² |
| Bağlantı Yönü | yan tarafta |
| IEC 60947-1'e göre Gösterge | A3 |
| Bağlantı Sayısı | 6 |
| Soyma Uzunluğu | 7 mm |
| Sıkma Torku, Maks. | 0,6 Nm |
| Sıkma Torku, Min. | 0,4 Nm |
| Tork Katman ile DMS Elektrik Screwdriver | 1 |
| Tip Bağlantı 2 | Vidalı bağlantı |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Maks. | AWG 12 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Min. | AWG 26 |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Maks. | 4 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Min. | 0,13 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/1, Maks. | 2,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/1, Min. | 0,13 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/4, Min. | 0,13 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, Tek Telli, Maks. | 4 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, Tek Telli, Min. | 0,13 mm² |
| Sertifika No. (CSA) | 12400-134 |
|---|---|
| Akım Size C (CSA) | 10 A |
| Gerilim Size C (CSA) | 300 V |
| Kablo Kesit Kesit Max. (CSA) | 12 AWG |
| Kablo Kesit Kesit Min. (CSA) | 26 AWG |
| Montaj Ray | TS 35 |
|---|---|
| Standartlar | IEC 60947-7-1 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Maks. | AWG 12 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Min. | AWG 26 |
| Anma Kesiti | 2,5 mm² |
|---|---|
| Anma Gerilimi | 250 V |
| Anma Dc Gerilimi | 250 V |
| Nominal Akım | 24 A |
| Akım De Maksimum Kablolar | 24 A |
| Standartlar | IEC 60947-7-1 |
| IEC 60947-7-x'e göre Hacim Direnci | 3,99 mΩ |
| Anma Darbe Dayanım Gerilim | 4 kV |
| IEC 60947-7-x'e Uygun Güç Kaybı | 0,77 W |
| Kirlilik Derecesi | 3 |
| Sertifika No. (UR) | E60693 |
|---|---|
| Iletken Size Factory Wiring Max. (UR) | 12 AWG |
| Iletken Size Factory Wiring Min. (UR) | 26 AWG |
| Iletken Size Alan Wiring Max. (UR) | 12 AWG |
| Iletken Size Alan Wiring Min. (UR) | 22 AWG |
| Akım Size D (UR) | 10 A |
| Gerilim Size D (UR) | 300 V |
| ROHS | Uygun |
|---|---|
| UL Dosya Numarası Arama | UL web sitesi |
| Sertifika No. (UR) | E60693 |
| Versiyon | Initiator/actuator klemens, Vidalı bağlantı, koyu bej, 2.5 mm², 24 A, 250 V, Numara bağlantılar: 6, Numara katmanlar: 3, TS 35 |
|---|---|
| Sipariş No. | 1784180000 |
| Tip | DLD 2.5 DB |
| GTIN (EAN) | 4032248189854 |
| Miktar | 50 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| ETIM 8.0 | EC000900 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000900 |
| ETIM 10.0 | EC000900 |
| ECLASS 14.0 | 27-25-01-12 |
| ECLASS 15.0 | 27-25-01-12 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..