.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 8389030000 AP MCZ1.5 1674 MCZ Nihayet Plakası ürünü, Uç plaka, OMNIMATE Housing - TERMINALBOX grey-beige, Uç plaka, Genişlik: 1.5 mm özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 55,85 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 2,199 inch |
| Yükseklik | 91 mm |
| Yükseklik (inç) | 3,583 inch |
| Genişlik | 1,5 mm |
| Genişlik (inç) | 0,059 inch |
| Uzunluk | 0 mm |
| Net Ağırlık | 5,961 g |
| Ana Malzeme | PA 66/6 |
|---|---|
| Comparative Tracking Index (CTI) | 600 ≤ CTI |
| Insulating Malzeme Group | IIIa |
| Yüzey Kaplaması | untreated |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V-0 |
| Renk | grey-beige |
|---|---|
| Encapsulation Option | Evet |
| Montaj Ray | TS 35 |
| Koruma Derece | IP20 içinde installed state |
| ROHS | Uygun |
|---|
| Versiyon | Uç plaka, OMNIMATE Housing - TERMINALBOX grey-beige, Uç plaka, Genişlik: 1.5 mm |
|---|---|
| Sipariş No. | 8389030000 |
| Tip | AP MCZ1.5 1674 |
| GTIN (EAN) | 4008190386849 |
| Miktar | 50 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| ETIM 8.0 | EC000886 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC001031 |
| ETIM 10.0 | EC001031 |
| ECLASS 14.0 | 27-19-06-02 |
| ECLASS 15.0 | 27-19-06-02 |
| Numara Poles | 5 |
|---|
| Numara Poles | 5 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..