.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 1878560000 BEST/D WTR 2.5/ 1N4007 diyotlu fiş W Serisi Ray Klemensi ürünü, Aksesuarlar, Component plug, 1 A Plug özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 63 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 2,48 inch |
| Yükseklik | 49,5 mm |
| Yükseklik (inç) | 1,949 inch |
| Genişlik | 5 mm |
| Genişlik (inç) | 0,197 inch |
| Net Ağırlık | 3,414 g |
| Ortam Sıcaklık | -5 °C…40 °C |
|---|
| Ana Malzeme | Wemid |
|---|---|
| Renk | beige |
| Versiyon | Plug |
|---|
| Patlama Testli Versiyon | Hayır |
|---|---|
| Montaj Tavsiyesi | Doğrudan montaj |
| Tip Sabitleme | Plugged |
| Montaj Tipi | Plugged |
Miscellaneous
| Mm cinsinden Hatve (p) | 5,1 mm |
|---|
| Montaj Tavsiyesi | Doğrudan montaj |
|---|
| Anma Gerilimi | 250 V |
|---|---|
| Nominal Akım | 1 A |
| ROHS | Uygun |
|---|
| Versiyon | Aksesuarlar, Component plug, 1 A |
|---|---|
| Sipariş No. | 1878560000 |
| Tip | BEST/D |
| GTIN (EAN) | 4032248471492 |
| Miktar | 50 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Uyumlu ile muafiyet |
|---|---|
| ROHS Muafiyet (if Applicable/known) | 7a |
| REACH SVHC | Lead 7439-92-1 |
| SCIP | e1c310ef-6b67-4efa-80a6-d307472f4de9 |
| ETIM 8.0 | EC002018 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC002018 |
| ETIM 10.0 | EC002018 |
| ECLASS 14.0 | 27-25-03-05 |
| ECLASS 15.0 | 27-25-03-05 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..