.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 7940006047 CB 135/2,5 BK Siyah Kablo Bağı ürünü, Kablo ties, 2.5 x 135 mm, Polyamide 66, 80 N özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 1 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 0,039 inch |
| Yükseklik | 135 mm |
| Yükseklik (inç) | 5,315 inch |
| Genişlik | 2,5 mm |
| Genişlik (inç) | 0,098 inch |
| Net Ağırlık | 0,38 g |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -40...85 °C |
|---|
| ROHS | Uygun |
|---|---|
| UL Dosya Numarası Arama | UL web sitesi |
| Sertifika No. (UR) | E317499 |
| Versiyon | Kablo ties, 2.5 x 135 mm, Polyamide 66, 80 N |
|---|---|
| Sipariş No. | 7940006047 |
| Tip | CB 135/2,5 BK |
| GTIN (EAN) | 4032248520091 |
| Miktar | 15.000 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| Ürün Information | Numara bags içinde box (pieces): 150 Numara items içinde bag (pieces): 100 One delivery birimi karşılık gelir göre one box quantity, ve only multiples delivery birimi can be ordered. |
|---|
| ETIM 8.0 | EC000046 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000046 |
| ETIM 10.0 | EC000046 |
| ECLASS 14.0 | 27-14-07-02 |
| ECLASS 15.0 | 27-14-07-02 |
| Ana Malzeme | Polyamide 66 |
|---|---|
| Bundle Çapı, Max. | 32 mm |
| Bundle Çapı, Min. | 1 mm |
| Kablo Çapı, Max. | 32 mm |
| Için Re-opening | Hayır |
| Halojen | Hayır |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı, Maks. | 85 °C |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı, Min. | -40 °C |
| Tensile Dayanımı | 80 N |
| Tensile Dayanımı (pound-force) | 18 lbf |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V-2 |
| Uv-resistant | Hayır |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..