.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 7940006057 CB 370/3,5 BK Siyah Kablo Bağı ürünü, Kablo ties, 3.5 x 370 mm, Polyamide 66, 180 N özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 1,5 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 0,059 inch |
| Yükseklik | 370 mm |
| Yükseklik (inç) | 14,567 inch |
| Genişlik | 3,5 mm |
| Genişlik (inç) | 0,138 inch |
| Net Ağırlık | 1,925 g |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -40...85 °C |
|---|
| ROHS | Uygun |
|---|---|
| UL Dosya Numarası Arama | UL web sitesi |
| Sertifika No. (UR) | E317499 |
| Versiyon | Kablo ties, 3.5 x 370 mm, Polyamide 66, 180 N |
|---|---|
| Sipariş No. | 7940006057 |
| Tip | CB 370/3,5 BK |
| GTIN (EAN) | 4032248520220 |
| Miktar | 4.500 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| Ürün Information | Numara bags içinde box (pieces): 45 Numara items içinde bag (pieces): 100 One delivery birimi karşılık gelir göre one box quantity, ve only multiples delivery birimi can be ordered. |
|---|
| ETIM 8.0 | EC000046 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000046 |
| ETIM 10.0 | EC000046 |
| ECLASS 14.0 | 27-14-07-02 |
| ECLASS 15.0 | 27-14-07-02 |
| Ana Malzeme | Polyamide 66 |
|---|---|
| Bundle Çapı, Max. | 103 mm |
| Bundle Çapı, Min. | 2 mm |
| Kablo Çapı, Max. | 103 mm |
| Için Re-opening | Hayır |
| Halojen | Hayır |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı, Maks. | 85 °C |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı, Min. | -40 °C |
| Tensile Dayanımı | 180 N |
| Tensile Dayanımı (pound-force) | 40 lbf |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V-2 |
| Uv-resistant | Hayır |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..