.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Asfora |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Sounder control unit |
| Cihaz Sunumu | Sabitleme çerçeveli mekanizma |
| Yük Tipi | Sound data |
| Renk Tonu | Çelik |
| Ambalaj Tipi | Kutu |
| Cihaz Montajı | Sıva altı |
|---|---|
| Yüzey Dış Görünümü | Cilalı |
| Malzeme | ABS UV non-stabilised: merkezi plaka : düğme |
| Yükseklik | 83 mm |
| Genişlik | 83 mm |
| Derinlik | 50 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,087 kg |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 8,3 cm x 5,0 cm x 8,3 cm, 87,0 g |
|---|---|
| Package 2 | CAR, 8 Adet, 9,1 cm x 18,5 cm x 27,5 cm, 870,0 g |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..