.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony XB5 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Uyarı aygıtı |
| Şev Malzemesi | Plastik |
| Montaj Çapı | 22 mm |
| Başlık/Operatör Veya Lens Rengi | Kırmızı |
| Besleme Devresi Tipi | AC/DC |
|---|---|
| Besleme Frekansı | 50/60 Hz |
| Sinyalleme Tipi | Sürekli veya kesintili ton |
| Noise Level | 90 dB 6.8 kHz 0,1 m +/- 10 % |
| Yüksek Basınçlı Rondelaya Direnç | 9000000 Pa -de 80 °C, mesafe: 0,1 m |
| Yükseklik | 29 mm |
| Genişlik | 29 mm |
| Derinlik | 55 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,024 kg |
| Akım Tüketimi | <= 58 mA |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 24 V +/- 10 % |
| Koruyucu Bakım | TH |
|---|---|
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -40…70 °C |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | Class II conforming to IEC 60536 |
| Enclosure Type | UL type 4X/13 |
| Standartlar | CSA C22.2 No 14 IEC 60947-5-1 IEC 60947-5-4 JIS C8201-5-1 IEC 60947-1 UL 508 IEC 60947-5-4 IEC 60947-5-1 IEC 60947-1 JIS C8201-1 IEC 60529 IEC 62262 IEC 50102 |
| Ürün Sertifikaları | UL listeli CSA BV |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 3,300 cm x 3,300 cm x 5,900 cm, 28,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S01, 88 Adet, 15,000 cm x 15,000 cm x 40,000 cm, 2,629 kg |
| Package 3 | P06, 1408 Adet, 70,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 43,016 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..