.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBemis BM3-4321-0004 Fransız Prizli IP44 Metal Makara (Termal Sigortalı), enerji dağıtımını düzenli ve kontrollü şekilde yönetmeye yardımcı olan kablo makarasıdır.
Ürün seçimi yapılırken uygulama tipi, bağlantı yapısı ve ürün kodu olan BM3-4321-0004 bilgisi birlikte değerlendirilmelidir.
| Ürün Kodu | BM3-4321-0004 |
|---|---|
| Ürün Adı | Bemis BM3-4321-0004 Fransız Prizli IP44 Metal Makara (Termal Sigortalı) |
| IP Sınıfı | IP44 |
| Gövde Malzemesi | 0,8mm DKP Sac |
| Priz Seçeneği | Fransız Prizli |
| Kablo Seçeneği | Kablosuz |
| Kablo Kapasitesi | 50m. Kablo Kapasiteli |
| Kablo Cinsi | 3x2,5mm |
| Volt | 220V-250V |
| Amper | 1/16A |
| Hertz | 50Hz - 60Hz |
| Gram | 2710 |
|---|---|
| Kutu | 1 |
| Koli | 1 |
| Kutup | 2P+E |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..