.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBemis BM6-7216-2030 Arabalı Metal Makara, enerji dağıtımını düzenli ve kontrollü şekilde yönetmeye yardımcı olan kablo makarasıdır.
Ürün seçimi yapılırken uygulama tipi, bağlantı yapısı ve ürün kodu olan BM6-7216-2030 bilgisi birlikte değerlendirilmelidir.
| Ürün Kodu | BM6-7216-2030 |
|---|---|
| Ürün Adı | Bemis BM6-7216-2030 Arabalı Metal Makara |
| IP Sınıfı | IP44 |
| Gövde Malzemesi | 1mm DKP Sac |
| Priz Seçeneği | Prizli |
| Kablo Seçeneği | Kablosuz |
| Kablo Kapasitesi | 100m. Kablo Kapasiteli |
| Kablo Cinsi | 5x2,5mm |
| Volt | 220V-250V 380V-450V |
| Amper | 1/16A 5/32A |
| Hertz | 50Hz - 60Hz 50Hz - 60Hz |
| Barkod | 8698523931547 |
|---|---|
| Gram | 7560 |
| Kutu | 1 |
| Koli | 1 |
| Kutup | 2P+E 3P+E+N |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..