.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBemis BM8-2103-0000 Prizli IP44 Plastik Makara, enerji dağıtımını düzenli ve kontrollü şekilde yönetmeye yardımcı olan kablo makarasıdır.
Ürün seçimi yapılırken uygulama tipi, bağlantı yapısı ve ürün kodu olan BM8-2103-0000 bilgisi birlikte değerlendirilmelidir.
| Ürün Kodu | BM8-2103-0000 |
|---|---|
| Ürün Adı | Bemis BM8-2103-0000 Prizli IP44 Plastik Makara |
| IP Sınıfı | IP44 |
| Gövde Malzemesi | Polipropilen (PP) |
| Priz Seçeneği | Prizli |
| Kablo Seçeneği | Kablosuz |
| Kablo Kapasitesi | 25m. Kablo Kapasiteli |
| Kablo Cinsi | 3x1,5mm |
| Volt | 220V-250V |
| Amper | 1/16A |
| Hertz | 50Hz - 60Hz |
| Barkod | 8698523902509 |
|---|---|
| Gram | 1340 |
| Kutu | 1 |
| Koli | 1 |
| Kutup | 2P+E |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..