.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBemis BS1-1402-7416 CEE Norm IP68 1/16A Hızlı Bağlantılı Makine Priz, endüstriyel kullanım ihtiyaçlarına yönelik bir elektrik ekipmanıdır.
Ürün seçimi yapılırken uygulama tipi, bağlantı yapısı ve ürün kodu olan BS1-1402-7416 bilgisi birlikte değerlendirilmelidir.
| Ürün Kodu | BS1-1402-7416 |
|---|---|
| Ürün Adı | Bemis BS1-1402-7416 CEE Norm IP68 1/16A Hızlı Bağlantılı Makine Priz |
| IP Sınıfı | IP68 |
| Amper | 1/16A |
| Volt | 220V-250V |
| Gövde Malzemesi | Polyamid 6 |
| İletken Malzemesi | MS 58 |
| Kutup | 2P+E |
|---|---|
| Kutu | 8 |
| Koli | 144 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..