.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony XALE |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Boş kontrol istasyonu |
| Ürün Grubu | XALE |
| Ürün Varış Yeri | XB7 Ø 22 mm kontrol ve sinyalleme birimleri için |
| Kesimin Sayısı | 3 kesim |
| Muhafazanın Tabanının Rengi | Açık gri (RAL 7035) |
| Kapağın Rengi | Açık gri (RAL 7035) |
| Malzeme | ABS (akrilonitril butadiyen stiren) |
| Kablo Girişi | 2 knock-out, kelepçeleme kapasitesi: 20 mm ISO M20 için 6 knock-out |
| Bölünemez Miktar Başına Satış | 5 |
| Ip Koruma Derecesi | IP54 'e uygunIEC 60529 |
| Montaj Stili | Müşteri tertibatı için |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 0,1 kg |
| İşaretleme | CE |
| Koruyucu Bakım | TC |
|---|---|
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…55 °C |
| Elektrik Çarpmasına Karşı Koruma Sınıfı | Sınıf II conforming to IEC 60536 |
| Ik Koruma Derecesi | IK05 conforming to IEC 62262 |
| Standartlar | IEC 62208 IEC 60947-1 IEC 60947-5-1 IEC 60947-5-5 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 9,500 cm x 7,500 cm x 15,000 cm, 94,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 5 Adet, 8,300 cm x 12,200 cm x 33,400 cm, 549,000 g |
| Package 3 | S03, 30 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 3,677 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..