.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCata CT-4240 5W 6400K GU10 Duy Çanak Led Ampul, ev, ofis ve ticari alanlarda verimli günlük aydınlatma için tercih edilen bir led ampul modelidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 5 W, renk sıcaklığı 6400K, duy tipi GU10 gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Duy uyumu, ışık rengi ve verimlilik beklentisi doğrultusunda günlük aydınlatma ihtiyacına güçlü bir alternatif sunar.
| Ürün Kodu | CT-4240B |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Led Ampul |
| Güç | 5 W |
| Renk Sıcaklığı | 6400K |
| Duy Tipi | GU10 |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-4240B |
| Model | CT-4240B |
| Ürün Adı | Cata CT-4240 5W 6400K GU10 Duy Çanak Led Ampul |
| Ürün Kategorisi | Led Ampul |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Ev, ofis ve ticari alanlarda verimli günlük aydınlatma için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..