.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Modicon X80 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Dijital çıkış modülü |
| Dijital Çıkış Lojiği | Pozitif |
| Çıkışta Yanıt Süresi | 1,2 msn |
|---|---|
| Maksimum Gerilim Düşüşü | <1,5 V 1 durumunda |
| Yalıtım Direnci | > 10 MOhm 500 V DC |
| Kanal Başına Akım | 0,125 A |
| Ortak Çıkış Başına Maksimum Akım | 3,2 A |
| Paralel Çıkışlar | Evet: 3 maksimum |
| Anahtarlama Frekansı | 0,5/LI² Hz |
| Maksimum Aşırı Yük Süresi | 15 ms |
| Ohm Cinsinden Yük Empedansı | >= 220 Ohm |
| Ters Polarite Koruması | Ters montaj diyotu |
| Mtbf Güvenilirliği | 290000 H |
| Koruma Tipi | Harici sigorta ters polarite koruması kısa devre koruması aşırı yük koruması aşırı gerilim koruması |
| Gerilim Algılama Eşiği | 18 V DC ön aktüatör 0 durumunda |
| Ürün Ağırlığı | 0,11 kg |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
|---|---|
| Koruyucu Bakım | Standart model |
| Direktifler | 2014/35/EU - alçak gerilim direktifi 2014/30/EU - elektromanyetik uyumluluk |
| Dielektrik Gücü | 1500 V AC -de 50/60 Hz 1 dakika, çıkış/topraklama 1500 V AC -de 50/60 Hz 1 dakika, çıkış/iç lojik 500 V DC 1 dakika, kanal grubunun arasında |
| Bağıl Nem | 5…95 % -de 55 °C yoğuşmasız |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,400 cm x 11,000 cm x 12,000 cm, 140,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 15 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 2,436 kg |
| Package 3 | P06, 240 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 48,976 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..