.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 2828550000 IE-SW-ELB-08-8TX 8 x RJ45 Ethernet Switch ürünü, Network anahtar, unmanaged, Fast Ethernet, Numara ports: 8x RJ45, IP40, -40 °C...75 °C özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 64 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 2,52 inch |
| Yükseklik | 103 mm |
| Yükseklik (inç) | 4,055 inch |
| Genişlik | 43,5 mm |
| Genişlik (inç) | 1,713 inch |
| Net Ağırlık | 195 g |
| Depolama Sıcaklık | -40 °C...85 °C |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklık | -40 °C...75 °C |
| Nem | 5 göre 95 % (non-condensing) |
| Housing Main Malzeme | Metal |
|---|---|
| Koruma Derece | IP40 |
| Speed | Fast Ethernet |
| Anahtar | unmanaged |
| Montaj Tipi | DIN ray |
| ROHS | Uygun |
|---|---|
| UL Dosya Numarası Arama | UL web sitesi |
| Sertifika No. (cULus) | E141197 |
| Versiyon | Network anahtar, unmanaged, Fast Ethernet, Numara ports: 8x RJ45, IP40, -40 °C...75 °C |
|---|---|
| Sipariş No. | 2828550000 |
| Tip | IE-SW-ELB-08-8TX |
| GTIN (EAN) | 4064675369875 |
| Miktar | 1 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Uyumlu ile muafiyet |
|---|---|
| ROHS Muafiyet (if Applicable/known) | 6c, 7a, 7cI |
| REACH SVHC | Lead 7439-92-1 |
| SCIP | 95f06c58-199a-4ab7-817c-c2503ba62133 |
| EMC Standartlar | EN 55032 EN 55035 EN 61000-6-4 FCC Part 15 Subpart B Class A IEC 61000-4-2 ESD: Temas: 6 kV; Air: 8 kV IEC 61000-4-3 RS: 80 MHz göre 1 Ghz: 10 V/m IEC 61000-4-4 EFT: Güç: 2 kV; Signal: 1 kV IEC 61000-4-5 Darbe: Güç: 2 kV; Signal: 2 kV IEC 61000-4-6 CS: 10 Vrms IEC 61000-4-8 EN 61000-6-2 |
|---|---|
| Free Fall | Göre göre IEC 60068-2-31 |
| Safety Standard | UL 61010-1 UL 61010-2-201 EN IEC 62368-1 |
| Shock | göre göre IEC 60068-2-27 |
| Vibration | göre göre IEC 60068-2-6 |
| Time Interval | 5 years |
|---|
| ETIM 8.0 | EC000734 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000734 |
| ETIM 10.0 | EC000734 |
| ECLASS 14.0 | 19-17-04-02 |
| ECLASS 15.0 | 19-17-04-02 |
| Nem | 5 göre 95 % (non-condensing) |
|---|---|
| Çalışma Altitude | Altitude, max.: 2.000 m Not: içinde acc. ile UL |
| Çalışma Sıcaklık, Max. | 75 °C |
| Çalışma Sıcaklık, Min. | -40 °C |
| Depolama Sıcaklık, Max. | 85 °C |
| Depolama Sıcaklık, Min. | -40 °C |
| Fonksiyon DIP Anahtar | Broadcast storm koruma enable/disable QoS (on/off) MAC frame filtering (on/off) |
|---|---|
| LED Gösterge | Güç LED: PWR Port LED: LNK/ACT, 10/100M (RJ45 port) |
| Numara Ports | 8x RJ45 |
| RJ45 Ports | 10/100BaseT(X) auto negotiation Full-/half-duplex mode Auto MDI/MDI-X port |
| Network Traffic Filter | Quality Service (QoS) Class Service (CoS) MAC frame filtering (LLDP frame blocking) |
|---|---|
| Industrial Protocol Support | PROFINET device acc. göre conformance class A |
| MTBF | Göre göre Standard: Telcordia SR-332 Çalışma time (hours), min.: 1.798.754 h Ortam sıcaklık: 25 °C |
|---|
| Bağlantı Tip | 1 removable 2-pin klemens block |
|---|---|
| Akım Consumption | Gerilim: 24 V Akım: 0,13 A |
| Overload Akım Koruma | Evet |
| Reverse Polarity Koruma | Evet |
| Supply Gerilim | 12/24/48 V Dc 24 V AC 1 single input |
| Gerilim Supply Aralığı | Gerilim tip: Dc Gerilim, min.: 9,6 V Gerilim, max.: 60 V Gerilim tip: AC Gerilim, min.: 18 V Gerilim, max.: 36 V |
| Bandwidth Backplane | 1,6 Gbit/s |
|---|---|
| MAC Table Size | 2 K |
| Packet Buffer Size | 768 kbit |
| Priority Queues | 4 |
| Veriler Anahtarlama | Store ve Forward |
|---|---|
| Flow Kontrol | IEEE 802.3x flow kontrol |
| Standard | IEEE 802.3 için 10BASE-T IEEE 802.3u için 100BASE-TX IEEE 802.3x için flow kontrol IEEE 802.1p için Class Service / Quality Service (CoS/QoS) |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..