.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 1990070000 UR20-2AI-SG-24-DIAG 2 Kanal Load Cell Modülü ürünü, Replacement part özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 61 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 2,402 inch |
| Yükseklik | 110 mm |
| Yükseklik (inç) | 4,331 inch |
| Genişlik | 12 mm |
| Genişlik (inç) | 0,472 inch |
| Net Ağırlık | 28 g |
| Versiyon | Replacement part |
|---|---|
| Sipariş No. | 1562260000 |
| Tip | UR20-EM-1990070000-SP |
| GTIN (EAN) | 4050118367195 |
| Miktar | 1 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Uyumlu ile muafiyet |
|---|---|
| ROHS Muafiyet (if Applicable/known) | 7a, 7cI |
| REACH SVHC | Lead 7439-92-1 |
| SCIP | 82327f13-cd27-455a-ab5b-a62e1996dcf8 |
| ETIM 8.0 | EC002584 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC002584 |
| ETIM 10.0 | EC002584 |
| ECLASS 14.0 | 27-33-02-92 |
| ECLASS 15.0 | 27-33-02-92 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..