.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Altivar |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Dijital enkoder arayüz modülü |
| Seri Uyumluluğu | Altivar Process ATV900 Altivar Process Modular Altivar Machine ATV340 |
| Haberleşme Port Protokolü | RS422 |
| Enkoder Tipi | EnDat 2.2 A/B/I artımlı XCC1 tip R A/B/I artımlı XCC1 tip X SSI mutlak enkoder XCC2 tip SG SSI mutlak enkoder XCC3 tip SB |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 5 V DC (gerilim limitleri: 4,75…5,25 V) 12 V DC (gerilim limitleri: 11,4…12,6 V) 24 V DC (gerilim limitleri: 22,8…25,2 V) |
| Maksimum Besleme Akımı | 0,25 A -de 5 V DC 0,1 A -de 12 V DC 0,1 A -de 24 V DC |
|---|---|
| Koruma Türü | Kısa devre koruması Aşırı yük koruması |
| Aygıtlar Arasında Maksimum Kablo Mesafesi | 100 m (A/B/I) 50 m (SSI) 100 m (SSI)300 kHz'de 50 m (EnDat 2.2) 100 m (EnDat 2.2)yayılma geciktirme telafili |
| Maksimum Çalışma Frekansı | 1000 kHz |
| Giriş Sinyali | Data+, Data- (EnDat 2.2) Data+, Data- (SSI) Temp+, Temp- A+,A-/B+,B-/I+,I- (A/B/I) TTL |
| Giriş Empedansı | 121 Ohm |
| Çıkış Sinyali | Clock+, Clock- (SSI) Data+, Data-, Clock+, Clock- (EnDat 2.2) |
| Konnektörün Tipi | 1 dişi yüksek yoğunluk SUB-D 15 |
| Ürün Ağırlığı | 0,15 kg |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 7,0 cm x 13,0 cm x 19,0 cm, 155,0 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 16 Adet, 30,0 cm x 30,0 cm x 40,0 cm, 3,206 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..