.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas HPMR02K1 Plastik 10V DC 2 kΩ Dijital Göstergeli 30 mm Potansiyometre, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir potansiyometre çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; ölçü olarak 30 mm, çalışma gerilimi olarak 10V DC, koruma sınıfı olarak IP65, seri bilgisi olarak H Serisi Plastik bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Çalışma Gerilimi | 10V DC |
|---|---|
| Ürün | Potansiyometre |
| Tip | Dijital Göstergeli |
| Çap | 30 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -15 / + 70 °C |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Kablo Bağlantı Kesiti | 1.5-2.5 mm² |
| Sıkma Kuvveti | 1,5 Nm |
| Maksimum Akım | 27,40 mA |
| Maksimum Güç | 1,5 W (70ºC) |
| Direnç Değeri | 2 kΩ |
| Seri | H Serisi Plastik |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | HPMR02K1 |
| Ürün Adı | Emas HPMR02K1 Plastik 10V DC 2 kΩ Dijital Göstergeli 30 mm Potansiyometre |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..