.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas MBZX024S Plastik 24V AC/DC 22 mm Buzzer, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir buzzer çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; ölçü olarak 22 mm, çalışma gerilimi olarak 24V AC/DC, koruma sınıfı olarak IP50, seri bilgisi olarak MB Serisi Plastik bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Çalışma Akımı | 18 mA |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | 50 Hz |
| Çalışma Gerilimi | 24V AC/DC |
| Ürün | Buzzer |
| Çap | 22 mm |
| Ses Şiddeti | 90 dB |
| Güç Tüketimi | 0.5 W |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 250 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -15 / + 70 °C |
| Koruma Sınıfı | IP50 |
| Kablo Bağlantı Kesiti | 1.5-2.5 mm² |
| Sıkma Kuvveti | 1,5 Nm |
| Seri | MB Serisi Plastik |
| Elektriksel Ömür (min Saat) | 10000 |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | MBZX024S |
| Ürün Adı | Emas MBZX024S Plastik 24V AC/DC 22 mm Buzzer |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..