.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas MKS1TM-0.25 0,16-0,25A Motor Koruma Şalteri, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir motor koruma şalteri çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; koruma sınıfı olarak IP40, seri bilgisi olarak MKS Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Motor Koruma Şalteri |
|---|---|
| Seri | MKS Serisi |
| Termik Akım Ayar Aralığı | 0,16-0,25A |
| Çalışma Frekansı | 50-60 Hz |
| Kontak Akımı (ie) | 25 A |
| Kullanım Kategorisi | AC 3 |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 100000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 100000 |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | Mek. 360 Elk. 360 |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 690V AC |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 6 kV |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 1890V |
| İzolasyon Direnci | 10 MΩ MİN. (500 V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -5 / +40 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP40 |
| Kablo Bağlantı Kesiti | 0,75-4 mm² |
| Sıkma Kuvveti | 1,8 Nm |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi (Ics) | 6 kA |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | MKS1TM-0.25 |
| Ürün Adı | Emas MKS1TM-0.25 0,16-0,25A Motor Koruma Şalteri |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..