.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas RAM1S 8 Pin'li 3x380VAC 1CO 5A (rezistif) Analog Motor Koruma Elektronik Röle, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir elektronik röle çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; kontak yapısı olarak 1CO, çalışma gerilimi olarak 3x380VAC, koruma sınıfı olarak IP20, seri bilgisi olarak RAM Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Anahtarlama Kapasitesi | 6000/saat |
|---|---|
| Bağlantı Tipi | 8 Pin'li |
| Çalışma Frekansı | 50Hz |
| Çalışma Gerilimi | 3x380VAC |
| Ürün | Elektronik Röle |
| Kontrol | Analog |
| Tip | Motor Koruma |
| Kontak | 1CO |
| Kontak Akımı (ie) | 5A (rezistif) |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 10000000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 100000 |
| Çalışma Sıcaklığı | -5°C / +55°C |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Çıkış Tipi | 1 adet röle 10A/250V AC |
| Maksimum Kontak Gücü | 1500 VA |
| Kontak Sayısı | 1 enversör |
| Max. Reset Süresi | ≤100ms |
| Voltaj Aralığı | (0,85-1.1)*Ue |
| Durum Göstergesi | Led |
| Seri | RAM Serisi |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | RAM1S |
| Ürün Adı | Emas RAM1S 8 Pin'li 3x380VAC 1CO 5A (rezistif) Analog Motor Koruma Elektronik Röle |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..