.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas S100LB1 Plastik LED'li 12V AC/DC Beyaz 10 mm Sinyal, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir sinyal çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; renk olarak Beyaz, ölçü olarak 10 mm, ışık/duy tipi olarak LED'li, çalışma gerilimi olarak 12V AC/DC, ayrıca koruma sınıfı olarak IP40, seri bilgisi olarak S Serisi Plastik bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ampul Tipi | Led |
|---|---|
| Çalışma Akımı | 6 mA |
| Çalışma Frekansı | 50 Hz |
| Çalışma Gerilimi | 12V AC/DC |
| Ürün | Sinyal |
| Renk | Beyaz |
| Işık | LED'li |
| Çap | 10 mm |
| Güç Tüketimi | 0.1W |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 250 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -15 / + 70 °C |
| Koruma Sınıfı | IP40 |
| Seri | S Serisi Plastik |
| Elektriksel Ömür (min Saat) | 10000 |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | S100LB1 |
| Ürün Adı | Emas S100LB1 Plastik LED'li 12V AC/DC Beyaz 10 mm Sinyal |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..