.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas S220NK6 Plastik 230V AC Kırmızı 22 mm Sinyal, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir sinyal çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; renk olarak Kırmızı, ölçü olarak 22 mm, çalışma gerilimi olarak 230V AC, koruma sınıfı olarak IP40, ayrıca seri bilgisi olarak S Serisi Plastik bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Çalışma Frekansı | 50 Hz |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi | 230V AC |
| Ürün | Sinyal |
| Renk | Kırmızı |
| Çap | 22 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -15 / + 70 °C |
| Koruma Sınıfı | IP40 |
| Duy Tipi | E10 |
| Seri | S Serisi Plastik |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | S220NK6 |
| Ürün Adı | Emas S220NK6 Plastik 230V AC Kırmızı 22 mm Sinyal |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..