.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas SCM30NM1NC2 Metal Çıkık NPN-NO 3-15mm 2m Kablolu M30 Kapasitif Sensör, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir kapasitif sensör çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; çalışma gerilimi olarak 12-30V DC, koruma sınıfı olarak IP65, seri bilgisi olarak SCM Serisi Kapasitif Sensör bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Kapasitif Sensör |
|---|---|
| Seri | SCM Serisi Kapasitif Sensör |
| Gövde Malzemesi | Metal |
| Tip | Çıkık |
| Çıkış / Kontak Tipi | NPN-NO |
| Algılama Mesafesi | 3-15mm |
| Bağlantı Tipi | 2m Kablolu |
| Bağlantı /anma Ölçüsü | M30 |
| Montaj Şekli | Gömülemez |
| Çalışma Gerilimi | 12-30V DC |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 1500 VAC |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 75V DC |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C…+70°C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Histerisis | <%15 Sr (etkin çalışma mesafesi) |
| Kontak Sayısı | 1 |
| Tekrarlama Doğruluğu | <0,1 Sr |
| Anahtarlama Frekansı | 25 Hz |
| Ters Polarite Koruması | VAR |
| Kısa Devre Koruması | VAR |
| Max. Yük Akımı | Çıkış tarama 200mA |
| Sıcaklık Ile Kayma | <0,1 Sr |
| İlk Açılış Öncesi Gecikme | ≤100 ms |
| Yüksüz Akım | < 15 mA |
| Sızıntı Akımı | ≤0,5mA |
| Min. Yük Akımı | < 1mA |
| Gerilim Düşümü | < 2 V |
| Dalgalanma (gerilim) | < %10 |
| EMC | 61000-4-3 3V/m -- 61000-4-6 3 |
| Şartlı Kısa Devre Akımı | 100A |
| Kullanım Kategorisi - Beyan Çalışma Akımı | DC13 - 200mA |
| Algılama Yüzü | PBT |
| Kablo Sayısı Ve Kesit Alanı | 3 x 0,34 mm2 |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | SCM30NM1NC2 |
| Ürün Adı | Emas SCM30NM1NC2 Metal Çıkık NPN-NO 3-15mm 2m Kablolu M30 Kapasitif Sensör |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..