.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony Kontrol Röleleri |
|---|---|
| Röle Tipi | Kontrol rölesi |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | 3 fazlı kontrol rölesi |
| Fazların Ağ Sayısı | 3 faz |
| Röle Adı | RM22TR |
| Röle Tarafından Izlenen Parametreler | Aşırı gerilim ve düşük gerilim algılama Faz sırası Faz hatası algılama |
| Zaman Gecikme Tipi | Ayarlanabilir 0.1...30 s, tam ölçek değerinin +/- %10'u Tt- time delay upon fault |
| Va Cinsinden Anahtarlama Kapasitesi | 2000 VA |
| Ölçüm Aralığı | 380...480 V gerilim AC |
| Kontak Tipi Ve Düzenleme | 2 K/A |
| Sıfırlama Süresi | 1500 ms maksimum gerilimde |
|---|---|
| Maksimum Anahtarlama Gerilimi | 250 V AC |
| Minimum Anahtarlama Akımı | 10 mA -de 5 V DC |
| Maksimum Anahtarlama Akımı | 8 A AC |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | AC/DC |
| Besleme Gerilimi Limitleri | 304…576 V AC |
| Operating Limits | - % 20 + % 20 Un |
| Va Cinsinden Güç Tüketimi | 15 VA -de 480 V AC 60 Hz |
| Gerilim Algılama Eşiği | < 100 V AC |
| Supply Voltage Frequency | 50...60 Hz +/- 10 % |
| Çıkış Kontakları | 2 K/A |
| Nominal Çıkış Akımı | 8 A |
| Anahtarlama Eşiğinin Ayar Doğruluğu | Tam ölçeğin +/- % 10'u |
| Anahtarlama Eşiği Sapması | Santigrat derece başına <= %0,05 izin verilen ortam hava sıcaklığına bağlı olarak <= % 1 besleme gerilimi aralığı içinde |
| Zaman Gecikmesinin Ayar Doğruluğu | 10 P |
| Zaman Gecikmesi Sapması | Santigrat derece başına <= %0,05 izin verilen ortam hava sıcaklığına bağlı olarak <= % 1 besleme gerilimi aralığı içinde |
| Histeresiz | 2 % sabit 'inseçilebilir |
| Başlatmada Çalışma Gecikmesi | 650 ms |
| Maksimum Motor Kablosu Uzunluğu | 150 ms doğru rms değeri olarak ölçüm döngüsü |
| Eşik Ayar Gerilimi | Seçilen Un'nin %2...20'si |
| Gerilim Aralığı | 380...480 V faz-faz |
| Tekrarlama Doğruluğu | +/- % 0,5 için giriş ve ölçüm devresi +/- % 3 için zaman gecikmesi |
| Ölçüm Hatası | Tüm serinin < % 1 üzerinde gerilim değişimi ile < % 0,05/°C sıcaklık değişimi ile |
| Yanıt Süresi | <= 300 ms |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III conforming to IEC 60664-1 III conforming to UL 508 |
| Yalıtım Direnci | > 100 MOhm -de 500 V DC 'e uygunIEC 60255-27 |
| Montaj Konumu | Herhangi bir konum |
| Bağlantılar - Terminaller | Vidalı terminaller, 2 x 0,5...2 x 2,5 mm² (AWG 20...AWG 14) katı kablo uçsuz Vidalı terminaller, 2 x 0,2...2 x 1,5 mm² (AWG 24...AWG 16) esnek Kablo uçlu Vidalı terminaller, 1 x 0,5...1 x 3,3 mm² (AWG 20...AWG 12) katı kablo uçsuz Vidalı terminaller, 1 x 0,2...1 x 2,5 mm² (AWG 24...AWG 14) esnek Kablo uçlu |
| Sıkma Torku | 0,6…1 N.m 'e uygunIEC 60947-1 |
| Muhafaza Malzemesi | Polikarbonat |
| Durum Led'i | LED (sarı) röle AÇIK LED (yeşil) güç AÇIK |
| Montaj Desteği | 35 mm DIN rayı 'e uygunIEC 60715 |
| Elektrik Dayanıklılığı | 100000 cycles |
| Mekanik Dayanıklılık | 10000000 cycles |
| Kullanım Kategorisi | AC-15 'e uygunIEC 60947-5-1 DC-13 'e uygunIEC 60947-5-1 AC-1 'e uygunIEC 60947-4-1 DC-1 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| [un] Rated Nominal Voltage | self-powered |
| Güvenlik Güvenilirlik Verisi | MTTFd = 388,1 yıl B10d = 350000 |
| Kontak Malzemesi | Kadmiyumsuz |
| Kontrol Tipi | With test button |
| Genişlik | 22,5 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,09 kg |
| Mikro Kırılmalara Bağışıklık | 10 ms |
|---|---|
| Elektromanyetik Uyumluluk | Konut, ticari ve hafif endüstriyel ortamlar için bağışıklık conforming to IEC 61000-6-1 Endüstriyel ortamlara bağışıklık conforming to IEC 61000-6-2 Konut, ticari ve hafif endüstriyel ortamlar için emisyon standardı conforming to IEC 61000-6-3 Endüstriyel ortamlar için emisyon standardı conforming to IEC 61000-6-4 Elektrostatik deşarj - test level: 6 kV seviye 3 (kontak deşarjı) conforming to IEC 61000-4-2 Elektrostatik deşarj - test level: 8 kV seviye 3 (hava deşarjı) conforming to IEC 61000-4-2 Yayılmalı, radyo frekansı elektromanyetik alan bağışıklık testi - test level: 10 V/m seviye 3 conforming to IEC 61000-4-3 Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi - test level: 4 kV seviye 4 (doğrudan) conforming to IEC 61000-4-4 Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi - test level: 2 kV seviye 4 (kapasitif kaplin) conforming to IEC 61000-4-4 Kesinti bağışıklık testi - test level: 4 kV seviye 4 (ortak mod) conforming to IEC 61000-4-5 Kesinti bağışıklık testi - test level: 2 kV seviye 4 (diferansiyel mod) conforming to IEC 61000-4-5 Iletimli ve yayılmalı emisyonlar sınıf B grup 1 conforming to CISPR 11 Iletimli ve yayılmalı emisyonlar sınıf B conforming to CISPR 22 |
| Standartlar | IEC 60255-1 |
| Ürün Sertifikaları | GL CSA RCM CE EAC CCC UL |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -20…50 °C -de 60 Hz -20…60 °C -de 50 Hz AC/DC |
| Bağıl Nem | 93…97 % -de 25…55 °C 'e uygunIEC 60068-2-30 |
| Titreşim Direnci | 0,075 mm (f= 10…58,1 Hz) devre dışı 'e uygunIEC 60068-2-6 1 gn (f= 10…58,1 Hz) devre dışı 'e uygunIEC 60068-2-6 0,035 mm (f= 58,1…150 Hz) çalışma sırasında 'e uygunIEC 60068-2-6 0,5 gn (f= 58,1…150 Hz) çalışma sırasında 'e uygunIEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 15 gn (süre = 11 ms) için devre dışı 'e uygunIEC 60068-2-27 5 gn (süre = 11 ms) için çalışma sırasında 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 (terminaller) IP40 'e uygunIEC 60529 (muhafaza) IP50 'e uygunIEC 60529 (ön panel) |
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunIEC 60664-1 3 'e uygunUL 508 |
| Dielektrik Test Gerilimi | 2,5 kV AC 50 Hz, 1 dk 'e uygunIEC 60255-27 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 3,100 cm x 8,800 cm x 10,000 cm, 106,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 40 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 4,692 kg |
| Package 3 | P06, 640 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 81,060 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..