.png)
Tükendi
Gelince Haber VerMACX MCR-SL-CAC-5-I(-UP) akım ölçüm transdüserleri 1 A veya 5 A sinüzoidal alternatif akımları 0...20 mA veya 4...20 mA standart analog sinyallere dönüştürür. Kutunun üst kısmında bulunan DIP siviçlerle giriş ve çıkış akımı ayarlanabilir. MACX MCR-SL-CAC-5-I akım transdüseri 19.2 V DC - 30 V DC besleme aralığındadır. MACX MCR-SL-CAC-5-I akım transdüseri 19.2 V AC/DC - 253 V AC/DC geniş besleme aralığına sahiptir.
Bu ürün, akım ölçüm transdüseri yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Akım ölçüm transdüseri; Bağlantı Yöntemi: Vidalı bağlantı Ek bilgi: EMC Açıklaması: EMU: sınıf A ürünü, yükleme alanındaki üretici beyanına bakın.
| Kullanım Kısıtlaması | |
| EMC Açıklaması | EMU: sınıf A ürünü, yükleme alanındaki üretici beyanına bakın |
|---|---|
| Ürün Tipi | Akım ölçüm transdüseri |
|---|---|
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 2 |
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | < 0,9 W (24 V DC) | < 3,4 W (230 V AC) |
|---|---|
| Koruma Devresi | Aşırı gerilim koruması; 35 V bastırıcı diyot |
| Kademe Tepkisi (10-90%) | ≤ 300 ms | 200 ms |
| Maksimum Sıcaklık Katsayısı | < 0,02 %/K |
| Sıcaklık Katsayısı, Tipik | < 0,015 %/K |
| İletim Hatası Maks. | ≤ 0,5 % (nominal şartlar altında nominal değer aralığı) |
| Ters Polarite Koruması | evet |
| Nominal İzolasyon Gerilimi | 300 V AC (toprağa) |
| Elektriksel İzolasyon Giriş/Çıkış | |
| Test Gerilimi | 4 kV AC (50 Hz, 60 s) |
| Elektriksel İzolasyon Çıkış/Besleme | |
| Test Gerilimi | 2 kV AC (50 Hz, 60 s) |
| Besleme | |
| Besleme Gerilim Aralığı | 19,2 V AC/DC ... 253 V AC/DC |
| Maks. Akım Tüketimi | < 33 mA (24 V DC) |
| Güç Tüketimi | < 0,8 W (24 V DC) |
| Ölçüm | |
| Konfigüre Edilebilir/Programlanabilir | DIP siviç ile |
|---|---|
| Giriş Akım Aralığı | 0 A AC ... 1 A AC (konfigüre edilebilir) | 0 A AC ... 5 A AC (konfigüre edilebilir) |
| Gerilim Giriş Sinyali | ≤ 300 V AC |
| Giriş Empedansı | < 50 mΩ |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 2 x I N ( sürekli) |
| Aşır Gerilim Dayanımı | 20 x I N (1 s) |
| Nominal Frekans F N | 50 Hz |
| Frekans Ölçüm Aralığı | 45 Hz ... 65 Hz |
| Eğri Tipi | Sinüs |
| Sinyal: Akım | |
| Konfigüre Edilebilir/Programlanabilir | DIP siviç ile |
|---|---|
| Yüksüz Gerilim | 15 V |
| Akım Çıkış Sinyali | 0 mA ... 20 mA (konfigüre edilebilir) | 4 mA ... 20 mA (konfigüre edilebilir) |
| Maks. Sinyal Çıkış Akımı | 25 mA |
| Yük/Çıkış Yük Akımı Çıkışı | < 500 Ω (20 mA) |
| Dalgalanma | < 10 mV SS (500 Ω / 20 mA) |
| Durum Göstergesi | Kırmızı LED (arıza), yeşil LED (hazır) |
| Bağlantı Yöntemi | Vidalı bağlantı |
|---|---|
| Kablo Soyma Uzunluğu | 8 mm |
| Vida Yivi | M3 |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,2 mm² ... 2,5 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Damarlı | 0,2 mm² ... 2,5 mm² |
| Kablo Kesiti AWG | 24 ... 14 |
| Sıkma Torku | 0,5 Nm ... 0,6 Nm |
| Veri Haberleşmesi (Baypas) | |
| Sınır Frekansı (3 Db) | yaklaşık 3 Hz |
|---|---|
| Ürün Boyutları | |
| Genişlik | 22,5 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 104 mm |
| Derinlik | 114,5 mm |
| Renk | gri (RAL 7042) |
|---|---|
| Muhafaza Malzemesi | Takviyesiz Poliamid PA |
| Ortam Koşulları | |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -20 °C ... 65 °C | -4 °F ... 149 °F |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -40 °C ... 85 °C (-40 °F ... 185 °F) |
| Rakım | ≤ 2000 m |
| İzin Verilen Nem (Çalışma) | 10 % ... 95 % (yoğunlaşma yok) |
| CE | |
| Sertifika | CE uyumlu |
|---|---|
| UL, ABD / Kanada | |
| Tanımlama | UL 508 Recognized |
| Elektromanyetik Uyum | EMC yönetmeliği ile uyumlu |
|---|---|
| Parazite Dayanıklılık | EN 61000-6-2 |
| Not | Girişim maruz kalınması durumunda, minimal sapmalar olabilir. |
| Gürültü Emisyonu | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-6-4 |
| Elektrostatik Deşarj | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-2 |
| Elektromanyetik HF Alanı | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-3 |
| Açıklamalar | Kriter A |
| Hızlı Geçiciler (Patlama) | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-4 |
| Açıklamalar | Kriter B |
| Darbe Akımı Yükü (Aşırı Gerilim) | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-5 |
| İletilen Girişim | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-6 |
| Montaj Tipi | DIN rayı montajı |
|---|---|
| Montaj Konumu | herhangibir |
| Ürün Numarası | 2810625 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 1 pc |
| Satış Kodu | CMM |
| Ürün Kodu | CMMA21 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356153782 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 218,2 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 181,6 g |
| Gümrük Tarife No | 85437090 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27210123 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27210123 |
| ETIM 10.0 | EC002475 |
| UNSPSC 21.0 | 39121000 |
cUL Onaylı Onay kimliği: E238705 UL onaylı Onay kimliği: E238705
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet |
|---|---|
| Bilinen Muafiyetler Dahilinde | 7(a), 7(c)-I |
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-50 Bir parçayla ilgili Çin RoHS beyanı tablosu, "Üretici Beyanı" altında ilgili parça için indirme merkezinde bulunabilir. EFUP-Eye sahip tüm parçalar için, Çin RoHS beyanı tablosu düzenlenmez ve istenmez. |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | Lead (CAS: 7439-92-1) | 6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS: 119-47-1) |
| SCIP | c9f74c8d-84c2-4ed8-a1e4-ba93c26a3078 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..