.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Güç kablosu |
|---|---|
| Aksesuar / Ayrı Parça Tipi | Önceden takılmış güç kablosu seti |
| Aksesuar / Ayrı Parça Kategorisi | Bağlantı aksesuarları |
| Ürün Uyumluluğu | Servo motor BMH, 2 motor grubu (140 mm) Servo motor BMH, 3 motor grubu (140 mm) |
| Aksesuar / Ayrı Parça Varış Yeri | Servo motor ve servo hız kontrol cihazı arası |
| Seri Uyumluluğu | Lexium 05 Lexium 32 |
| Kablo Uzunluğu | 5 m |
| Kablo Düzenleme | 4 x 2,5 mm² + 2 x 1 mm² |
| Elektrikli Bağlantı | Konnektör - endüstriyel M23 için servo motor tarafı Serbest uç için servo hız kontrol cihazı tarafı |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 1,67 kg |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 7,900 cm x 38,500 cm x 39,400 cm, 1,749 kg |
|---|---|
| Package 2 | P06, 30 Adet, 75,000 cm x 80,000 cm x 60,000 cm, 64,870 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..