.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony Elektromekanik Röleler |
|---|---|
| Seri Adı | RPM series |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Takılabilir röle |
| Kontak Tipi Ve Düzenleme | 1 K/A |
| Röle Tipi | Power relay |
| Durum Led'i | Olmadan |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 24 V DC |
| Minimum Anahtarlama Kapasitesi | 170 mW -de 10 mA, 17 V |
| Serbest Bırakma Zamanı | 20 ms nominal gerilimde |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -40…55 °C |
| [ithe] Klasik Muhafazalı Termik Akım | 15 A -de -40…55 °C |
| Kontrol Tipi | Kilitlenebilir test butonu |
|---|---|
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 15 A -de 277 V (AC) 'e uygunUL 15 A -de 28 V (DC) 'e uygunUL 15 A -de 250 V (AC) NA 'e uygunIEC 15 A -de 28 V (DC) NA 'e uygunIEC 7,5 A -de 250 V (AC) NK 'e uygunIEC 7,5 A -de 28 V (DC) NK 'e uygunIEC |
| Koruma Derecesi (Yalnızca Muhafaza) | IP40 conforming to IEC 60529 |
| Nominal Çalışma Gerilimi Limitleri | 19.2...26.4 V DC |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 250 V 'e uygunIEC 300 V 'e uygunCSA 300 V 'e uygunUL |
| Maksimum Anahtarlama Gerilimi | 250 V 'e uygunIEC |
| Düşme Gerilimi Eşiği | >= 0,1 Uc DC |
| W Cinsinden Ortalama Tüketim | 1,1 W |
| Ortalama Direnç | 450 Ohm -de 20 °C +/- 10 % |
| Maksimum Anahtarlama Kapasitesi | 3750 VA 420 W |
| Yük Akımı | 15 A -de 250 V AC 15 A -de 28 V DC |
| Çalışma Süresi | 20 ms nominal gerilimde |
| Mekanik Dayanıklılık | 10000000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 100000 cycles için dirençli yük |
| Güvenlik Güvenilirlik Verisi | B10d = 100000 |
| Çalışma Hızı | <= 1200 döngü/saat düşük yük <= 18000 döngü/saat yüksüz |
| Kullanım Katsayısı | 20 % |
| Dielektrik Gücü | 1500 V AC kontaklar arasındaile mikro bağlantı kesme yalıtım 2000 V AC bobin ve kontak arasındaile sağlamlaştırılmış yalıtım |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 4 kV süresince 1,2/50 µs |
| Koruma Kategorisi | RT I |
| Montaj Desteği | Eklenti |
| Çalışma Konumu | Herhangi bir konum |
| Test Seviyeleri | Seviye A group mounting |
| Cihaz Sunumu | Açılı |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Pim Biçimi | Flat (faston type) |
| Ürün Ağırlığı | 0,026 kg |
| Kirletme Derecesi | 3 |
|---|---|
| Standartlar | IEC 61810-1 CSA C22.2 No 14 UL 508 |
| Ürün Sertifikaları | UL CSA EAC |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Titreşim Direnci | 3 gn, genlik = +/- 1 mm[Alan](f =[Alan]10…150 Hz)çalışan 5 döngü 5 gn, genlik = +/- 1 mm[Alan](f =[Alan]10…150 Hz)çalışmayan 5 döngü |
| Darbe Dayanımı | 15 gn için çalışma sırasında 30 gn için çalışmıyor |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 1,500 cm x 2,800 cm x 4,800 cm, 24,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 10 Adet, 3,200 cm x 8,400 cm x 11,000 cm, 265,000 g |
| Package 3 | S02, 360 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 10,001 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..