.png)
Tükendi
Gelince Haber VerGwest 6641 22Mm 24V. Ledli Buzzer, pano üretimi, bakım operasyonu ve saha montajı gibi süreçlerde güvenilir sonuç almak isteyen kullanıcılar için tercih edilen bir buzzer ürünüdür.
Görsel bildirime ek olarak sesli ikaz ihtiyacı olan panolarda anlaşılır uyarı desteği sunar.
LED'li alarm zili, ışık kaynağı olarak yüksek parlaklıkta LED çipi kullanır, uzun ömür, küçük boyut, güzel şekil, net ses ve yüksek özelliklere sahiptir.
Demiryolu taşımacılığı, asansör, endüstriyel kontrol, tekstil ve diğer ekipman hatlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Model yapısı, montaj planlamasında doğru ürün seçimi yapılmasına yardımcı olurken bakım ve yedekleme süreçlerinde de pratiklik sunar.
| Malzeme | Plastik |
|---|---|
| Işık Kaynağı Tipi | LED |
| Çalışma Voltajı | 24VAC/DC |
| Işık Güçü | >100cd/m2 |
| Montaj Deliği | 22mm |
| İzolasyon Direnci | >2Mohm |
| Kafa Koruma Sınıfı | IP65 |
| Daimi Çalışma Ömrü | >30000saat |
| Ürün Adı | 22mm 24V. LEDLİ BUZZER |
|---|---|
| Ürün Kodu | 6641 |
| Marka | GWEST |
| Kısa Açıklama | Sinyal Çeşitleri - 22mm Ledli Buzzer |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Fatura mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..