.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony XB5 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Acil durdurma butonu Acil kapatma butonu |
| Ürün Grubu | XB5 |
| Şev Malzemesi | Plastik |
| Sabitleme Bileziği Malzemesi | Plastik |
| Başlık Tipi | Standard |
| Montaj Çapı | 22 mm |
| Bölünemez Miktar Başına Satış | 1 |
| Yerel Sinyalleme | Red LED / white LED 24 V AC/DC |
| Işık Kaynağı | Korumalı LED |
| [us] Nominal Besleme Voltajı | 24 V |
| Işık Kaynağı Rengi | Beyaz Kırmızı |
| Sinyalleme Birimi Başlığı Biçimi | Yuvarlak |
| Operatörün Tipi | tetikleme hareketi ve mekanik mandallama |
| Sıfırlama | Döndürülerek serbest bırakılan |
| Operatör Profili | Kırmızı square 32 mm, IEC |
| Kontak Tipi Ve Düzenleme | 1 NA + 2 NK |
| Kontak İşlemi | Yavaş kesen |
| Bağlantılar - Terminaller | Vidalı-kelepçe terminalleri, = 1 x 0,22 mm² kablo uçlu veya uçsuz 'e uygunIEC 60947-1 |
| Cihaz Sunumu | Açılı |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 24 V AC/DC -de 50/60 Hz |
|---|---|
| Yükseklik | 60 mm |
| Genişlik | 60 mm |
| Derinlik | 85 mm |
| Terminallerin Açıklaması Iso N°1 | (1-2)NC (3-4)NO |
| Ürün Ağırlığı | 0,117 kg |
| Elektrik Yalıtım Sınıfı | Sınıf II 'e uygunIEC 61140 |
| Yüksek Basınçlı Rondelaya Direnç | 7000000 Pa -de 55 °C, mesafe: 0,1 m |
| Cihaz Montajı | Sabitleme deliği - çap: 22,5 mm +/- 0.2 mm Sabitleme deliği - çap: 9 mm +/- 0.5 mm |
| Sabitleme Modu | Sabitleme somunu (+/- 0.2) |
| Kontak Kullanımı | Standart |
| Pozitif Açıklık | NK kontak ile 'e uygunIEC 60947-5-1 ek K |
| Çalışma Hareketi | 1,5 mm (NK değişimi elektrik durumu) 4,3 mm (toplam hareket) |
| Mekanik Dayanıklılık | 300000 cycles |
| Sıkma Torku | 0,8…1,2 N.m 'e uygunIEC 60947-1 |
| Vida Başının Şekli | Çapraz ile uyumludur Philips no 1 tornavida Çapraz ile uyumludur pozidriv No 1 tornavida Slotlu ile uyumludur düz Ø 4 mm tornavida Slotlu ile uyumludur düz Ø 5,5 mm tornavida |
| Kontak Malzemesi | Gümüş alaşım (Ag/Ni) |
| Kisa Devre Korumasi | 10 A kartuş sigortası tip gG 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 10 A 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 600 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunIEC 60947-1 |
| Elektrostatik Deşarja Direnç | 4 kV kontakta (metal parçalarda) 'e uygunIEC 61000-4-2 8 kV serbest havada (yalıtım parçalarında) 'e uygunIEC 61000-4-2 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV 'e uygunIEC 60947-1 |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 3 A -de 240 V, AC-15, A600 'e uygunIEC 60947-5-1 6 A -de 120 V, AC-15, A600 'e uygunIEC 60947-5-1 0,1 A -de 600 V, DC-13, Q600 'e uygunIEC 60947-5-1 0,27 A -de 250 V, DC-13, Q600 'e uygunIEC 60947-5-1 0,55 A -de 125 V, DC-13, Q600 'e uygunIEC 60947-5-1 1,2 A -de 600 V, AC-15, A600 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| Elektrik Dayanıklılığı | 1000000 cycles, AC-15, 2 A -de 230 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C 1000000 cycles, AC-15, 3 A -de 120 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C 1000000 cycles, AC-15, 4 A -de 24 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C 1000000 cycles, DC-13, 0,2 A -de 110 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C 1000000 cycles, DC-13, 0,5 A -de 24 V, çalisma hizi <3600 cyc/h, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C |
| Elektrik Güvenilirliği Iec 60947-5-4 | Λ < 10exp(-6) -de 5 V, 1 mA temiz ortamda 'e uygunIEC 60947-5-4 Λ < 10exp(-8) -de 17 V, 5 mA temiz ortamda 'e uygunIEC 60947-5-4 |
| Koruyucu Bakım | TH |
|---|---|
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -40…70 °C |
| Ip Koruma Derecesi | IP66 'e uygunIEC 60529 IP67 'e uygunIEC 60529 IP69 'e uygunIEC 60529 IP69K 'e uygunISO 20653 Type 13 'e uygunUL 50E Type 12 'e uygunUL 50E Type 4 'e uygunUL 50E Type 4X 'e uygunUL 50E |
| Ik Koruma Derecesi | IK05 conforming to IEC 50102 |
| Standartlar | IEC 60947-5-1 IEC 60947-5-4 UL 508 ISO 21702 ISO 22196:2011 |
| Ürün Sertifikaları | UL listeli CSA EAC CCC |
| Titreşim Direnci | 5 gn (f= 10…500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 25 mm peak to peak (f= 2…10 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 30 gn (süre = 18 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 50 gn (süre = 11 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 25 gn (süre = 6 ms) için 1000 shocks on each axis 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 7,0 cm x 7,0 cm x 10,0 cm, 124,0 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 40 Adet, 30,0 cm x 30,0 cm x 40,0 cm, 5,501 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..