.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony XB5 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Pilot ışığı |
| Ürün Grubu | XB5 |
| Şev Malzemesi | Koyu gri plastik |
| Sabitleme Bileziği Malzemesi | Plastik |
| Başlık Tipi | Standard |
| Montaj Çapı | 22,5 mm |
| Bölünemez Miktar Başına Satış | 1 |
| Sinyalleme Birimi Başlığı Biçimi | Yuvarlak |
| Başlık/Operatör Veya Lens Rengi | Mavi |
| Operatör Ek Bilgisi | Daz lens ile |
| Işık Kaynağı | Evrensel LED |
| Ampul Tabanı | Entegre LED |
| Işık Kaynağı Rengi | Mavi |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 24 V AC/DC -de 50/60 Hz |
| Cihaz Sunumu | Açılı |
| Yükseklik | 42 mm |
|---|---|
| Genişlik | 30 mm |
| Derinlik | 54 mm |
| Terminallerin Açıklaması Iso N°1 | (X1-X2)PL |
| Ürün Ağırlığı | 0,038 kg |
| Yüksek Basınçlı Rondelaya Direnç | 7000000 Pa -de 55 °C, mesafe: 0,1 m |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri, <= 2 x 1,5 mm² Kablo uçlu 'e uygunIEC 60947-1 Vida kelepçesi terminalleri, 1 x 0,22...2 x 2,5 mm² kablo uçsuz 'e uygunIEC 60947-1 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 250 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunIEC 60947-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 4 kV 'e uygunIEC 60947-1 |
| Sinyalleme Tipi | Sabit |
| Gcr Köprüsü | XB5AVCUST03 |
| Uyumluluk Kodu | XB5 |
| Besleme Gerilimi Limitleri | 19,2…30 V DC 21,6…26,4 V AC |
| Akım Tüketimi | 18 mA |
| Hizmet Ömrü | 100000 h nominal gerilimde ve 25 °C |
| Kesinti Dayanımı | 1 kV 'e uygunIEC 61000-4-5 |
| Koruyucu Bakım | TH |
|---|---|
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -40…70 °C |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | Class II conforming to IEC 60536 |
| Ip Koruma Derecesi | IP66 'e uygunIEC 60529 IP67 'e uygunIEC 60529 IP69 'e uygunIEC 60529 IP69K 'e uygunISO 20653 |
| Enclosure Type | UL type 4X/13 |
| Ik Koruma Derecesi | IK05 conforming to IEC 50102 |
| Standartlar | JIS C8201-5-1 IEC 60947-1 UL 508 CSA C22.2 No 14 IEC 60947-5-1 IEC 60947-5-4 JIS C8201-1 |
| Ürün Sertifikaları | CSA UL listeli |
| Titreşim Direnci | 5 gn (f= 12…500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 50 gn (süre = 18 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 30 gn (süre = 11 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Hızlı Geçici Akımlara Direnç | 2 kV 'e uygunIEC 61000-4-4 |
| Elektromanyetik Alanlara Direnç | 10 V/m 'e uygunIEC 61000-4-3 |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Elektrostatik deşarj - test level: 6 kV (kontakta (metal parçalarda)) conforming to IEC 61000-4-2 Elektrostatik deşarj - test level: 8 kV (serbest havada (yalıtım parçalarında)) conforming to IEC 61000-4-2 Elektromanyetik emisyon sınıf B conforming to IEC 55011 |
| Elektrostatik Deşarja Direnç | 6 kV kontakta (metal parçalarda) 'e uygunIEC 61000-4-2 8 kV serbest havada (yalıtım parçalarında) 'e uygunIEC 61000-4-2 |
| Elektromanyetik Emisyon | Sınıf B 'e uygunIEC 55011 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 8,800 cm x 3,400 cm x 5,400 cm, 36,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 150 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 5,800 kg |
| Package 3 | P06, 1200 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 56,204 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..