.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony XB5 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Pilot ışığı |
| Ürün Grubu | XB5 |
| Şev Malzemesi | Koyu gri plastik |
| Sabitleme Bileziği Malzemesi | Plastik |
| Başlık Tipi | Standard |
| Montaj Çapı | 22,5 mm |
| Bölünemez Miktar Başına Satış | 1 |
| Sinyalleme Birimi Başlığı Biçimi | Yuvarlak |
| Başlık/Operatör Veya Lens Rengi | Beyaz |
| Operatör Ek Bilgisi | Daz lens ile |
| Işık Kaynağı | Ampul dahil değil |
| Ampul Tabanı | BA 9s |
| Işık Bloğu Beslemesi | Doğrudan <2,4 W |
| Işık Kaynağı Rengi | Beyaz |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | <= 250 V |
| Yükseklik | 42 mm |
|---|---|
| Genişlik | 30 mm |
| Derinlik | 55 mm |
| Terminallerin Açıklaması Iso N°1 | (X1-X2)PL |
| Ürün Ağırlığı | 0,037 kg |
| Yüksek Basınçlı Rondelaya Direnç | 7000000 Pa -de 55 °C, mesafe: 0,1 m |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri, <= 2 x 1,5 mm² Kablo uçlu 'e uygunIEC 60947-1 Vida kelepçesi terminalleri, 1 x 0,22...2 x 2,5 mm² kablo uçsuz 'e uygunIEC 60947-1 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 250 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunIEC 60947-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 4 kV 'e uygunIEC 60947-1 |
| Sinyalleme Tipi | Sabit |
| Cihaz Sunumu | Açılı |
| Koruyucu Bakım | TH |
|---|---|
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -40…55 °C |
| Elektrik Çarpmasına Karşı Koruma Sınıfı | Sınıf II conforming to IEC 60536 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | Class II conforming to IEC 60536 |
| Ip Koruma Derecesi | IP66 'e uygunIEC 60529 IP67 'e uygunIEC 60529 IP69 'e uygunIEC 60529 IP69K 'e uygunISO 20653 |
| Enclosure Type | UL type 4X/13 |
| Ik Koruma Derecesi | IK05 conforming to IEC 50102 |
| Standartlar | UL 508 IEC 60947-5-1 CSA C22.2 No 14 IEC 60947-1 IEC 60947-5-4 JIS C8201-5-1 JIS C8201-1 |
| Ürün Sertifikaları | UL listeli CSA |
| Titreşim Direnci | 5 gn (f= 12…500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 30 gn (süre = 18 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 50 gn (süre = 11 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 3,700 cm x 5,500 cm x 9,000 cm, 35,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 150 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 5,669 kg |
| Package 3 | P06, 1200 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 53,804 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..