.png)
Tükendi
Gelince Haber VerJüpiter LS484 B Alüminyum Gövde 4W 3000K 252 Lümen Beyaz-Siyah 2’li LED Spot IP20, ürün grubuna uygun kullanım senaryolarında güvenli kullanım, düzenli montaj ve proje uyumluluğu sağlamak üzere tercih edilen bir çözümdür.
| Montaj Tipi (arm.) | Tavan |
|---|---|
| Koruma Tipi | IP20 |
| Kapasite | 2'li |
| Renk | Beyaz |
| İşık Kaynağı | LED |
| Güç | 4 W |
| Ürün Adı | LS484 B 2'li Beyaz LED Spot (3000K) |
|---|---|
| Kasa Rengi (arm.) | BEYAZ & SİYAH |
| Led İnside | EVET |
| İşık Rengi (kelvin) | 3000 K |
| Delik Çapı (mm) (arm.) | Ø 70x38 |
| Watt (arm.) | 6W |
| Lümen (lm) (arm.) | 360 LM |
| Koli İçi Adet | 50 |
| Ürün Kodu | LS484 B |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Fatura mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..