.png)
Tükendi
Gelince Haber VerKlemsan 446449 Npp/Pyk 1,5/2,5 Gri Nihayet Plakası, pano uygulamaları, saha bağlantıları ve güvenli elektriksel iletken sonlandırmaları için tercih edilen bir klemens çözümüdür. Ürün yapısı; uygulama sahasında düzenli montaj, güvenli kullanım ve sistem bütünlüğünü destekleyen bir kurgu sunar.
Doğru ürün seçimi; pano, kablolama ve saha bağlantılarında daha düzenli bir kurulum süreci sağlar. Klemsan 446449 Npp/Pyk 1,5/2,5 Gri Nihayet Plakası modeli, gri renkli yapı, endüstriyel kullanım odağı ile projelerde okunabilirlik, işlevsellik ve uygulama verimliliğini destekleyen bir yapı sunar.
| Ticari Bilgiler | |
| Ürün Satış Kodu | 446449 |
| Paket Birimi | 100 adet |
| Gümrük Tarife Numarası | 853890990000 |
| Ambalaj Dahil Birim Başına Ağırlık | 0,00245kg |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Yalıtım Malzemesi | PA |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V2 |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı maks. | 120 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı min. | -55 °C |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..