.png)
Tükendi
Gelince Haber VerKlemsan 496119 Ge Gri Grup Etiketi, kablo, terminal ve ekipman işaretleme uygulamaları için tercih edilen bir etiket çözümüdür. Ürün yapısı; uygulama sahasında düzenli montaj, güvenli kullanım ve sistem bütünlüğünü destekleyen bir kurgu sunar.
Doğru ürün seçimi; pano, kablolama ve saha bağlantılarında daha düzenli bir kurulum süreci sağlar. Klemsan 496119 Ge Gri Grup Etiketi modeli, gri renkli yapı, endüstriyel kullanım odağı ile projelerde okunabilirlik, işlevsellik ve uygulama verimliliğini destekleyen bir yapı sunar.
| Ticari Bilgiler | |
| Ürün Satış Kodu | 496119 |
| Paket Birimi | 50 adet |
| Gümrük Tarife Numarası | 392690979018 |
| Ambalaj Dahil Birim Başına Ağırlık | 0,0073 kg |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Yalıtım Malzemesi | PA |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V2 |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı maks. | 120°C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı min. | -55 °C |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..