.png)
Tükendi
Gelince Haber VerNade 10971 15W Radar Sensörlü 3 Saat Acil Aydınlatma Süreli Sıva Üstü Led Aydınlatma IP44, hareket veya varlık algılamaya ihtiyaç duyulan projelerde güvenilir çalışma ve kontrollü kullanım sunmak için tercih edilen bir sensör çözümüdür. Uygun montaj yapısı ve algılama özellikleriyle aydınlatma otomasyonu, enerji yönetimi ve konfor odaklı uygulamalarda verimli kullanım sağlar.
| Montaj Tip | Sıva Üstü |
|---|---|
| Boyutlar | Ø1: 353 x a: 65 (mm) |
| Gövde | Polikarbon |
| İ̇̇̇p Sınıfı | IP44(Montajlı / Assembled) |
| Elektrik Yükü | LED |
| Güç | 15 W |
| Sensör | RADAR (HF) |
| Algılama Etki Alanı | Çap: 9m |
| Montaj Yüksekliği | h: 2,8m |
| Kod | Işık Renk Sensör Tip Opsiyon |
| 10970.03 | 3000K Radar (HF) |
| 10970.04 | 4000K Radar (HF) |
| 10970 | 6500K Radar (HF) |
| 10971.03 | 3000K Radar (HF) Acil Kit |
| 10971.04 | 4000K Radar (HF) Acil Kit |
| 10971 | 6500K Radar (HF) Acil Kit |
| Ürün tipi | Sensör |
| Sensör tipi | HF Radar |
| İ̇̇şık Kaynağı | LED |
| Koruma Sınıfı | IP44 |
| Ürün Kodu | 10971 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..