.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, etiket taşıyıcılar yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Etiket taşıyıcılar.
| Ürün Tipi | Etiket taşıyıcılar |
|---|
| Genişlik | 6,00 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 25,50 mm |
| Derinlik | 16,70 mm |
| Metin Alanı | |
| Metin Alanı Genişliği | 24 mm |
| Metin Alanı Yüksekliği | 4 mm |
| Renk | şeffaf |
|---|---|
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | HB |
| Taban Eleman Malzemesi | ABS |
| Komponentler | silikon ve halojen içermez |
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -40 °C ... 80 °C |
|---|---|
| Montaj Tipi | plug-in |
|---|
| Ürün Numarası | 1004319 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 100 pc |
| Satış Kodu | BG2 |
| Ürün Kodu | BG211A |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918012014 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 0,61 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 0,59 g |
| Gümrük Tarife No | 39269097 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27281105 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27281105 |
| ETIM 10.0 | EC002248 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..