.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, güç kaynağı yapısında olup ESSENTIAL POWER ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Güç kaynağı; Ürün Gamı: ESSENTIAL POWER; Bağlantı Yöntemi: Vidalı bağlantı.
| AC Çalışması | |
| Giriş Nominal Gerilim Aralığı | 3x 400 V AC ... 500 V AC |
|---|---|
| Giriş Gerilim Aralığı | 3x 320 V AC ... 575 V AC |
| AC Giriş Gerilim Aralığı | 3x 320 V AC ... 575 V AC |
| Besleme Geriliminin Tipi | AC |
| Kalkış Akımı | < 20 A |
| Kapama Akımı İntegrali (I 2 T) | 1,3 A 2 s |
| AC Frekans Aralığı | 45 Hz ... 65 Hz |
| Şebeke Tamponlama Süresi | > 16 ms (3x 400 V AC) |
| Akım Tüketimi | 3x 2 A (400 V AC) | 3x 1,6 A (480 V AC) |
| Nominal Güç Tüketimi | 1149,27 VA |
| Koruma Devresi | Geçici aşırı gerilim koruması; Varistör |
| Tipik Tepki Süresi | < 1 s |
| Giriş Koruması İçin Tavsiye Edilen Devre Kesici | 10 A ... 16 A (UL: 20 A) |
| PE Deşarj Akımı | < 3,5 mA |
| Verimlilik | 91,5 % (400 V AC'de ve nominal değerlerde) |
|---|---|
| Çıkış Karakteristiği | U/I |
| Nominal Çıkış Gerilimi | 24 V DC ±1 % |
| Çıkış Geriliminin Ayar Aralığı (U Set ) | 22,5 V DC ... 29,5 V DC (> 24 V DC, sınırlı sabit kapasite) |
| Nominal Çıkış Akımı (I N ) | 40 A (U OUT = 24 V DC) |
| Değer Kaybı | 55 °C ... 70 °C (2,5 %/K) |
| Geri Besleme Gerilimi Dayanımı | 35 V DC |
| Çıkışta Aşırı Gerilime Karşı Koruma (OVP) | < 35 V DC |
| Aktif Akım Sınırlaması | yakl. 42 A |
| Residüel Dalgalanma | < 20 mV SS |
| Kısa Devreye Dayanıklı | evet |
| Çıkış Gücü | 960 W |
| Pik Anahtarlama Gerilimleri Nominal Yük | < 40 mV SS |
| Maksimum Yüksüz Güç Kaybı | 11 W |
| Nominal Yükte Maks. Güç Kaybı | 87 W |
| Paralel Bağlantı | evet, yedekleme ve kapasite artışı için |
| Giriş | |
| Bağlantı Yöntemi | Vidalı bağlantı |
|---|---|
| Tek Damarlı Min. İletken Kesit Alanı | 0,2 mm² |
| Tek Damarlı Maks. İletken Kesit Alanı | 6 mm² |
| Çok Damarlı Min. İletken Kesit Alanı | 0,2 mm² |
| Çok Damarlı Maks. İletken Kesit Alanı | 4 mm² |
| İletken Kesit Alanı AWG Min. | 22 |
| İletken Kesit Alanı AWG Max. | 10 |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 8 mm |
| Sıkma Torku, Min | 0,5 Nm |
| Sıkma Torku, Maks. | 0,6 Nm |
| Çıkış | |
| Tek Damarlı Min. İletken Kesit Alanı | 0,5 mm² |
| Tek Damarlı Maks. İletken Kesit Alanı | 16 mm² |
| Çok Damarlı Min. İletken Kesit Alanı | 0,5 mm² |
| Çok Damarlı Maks. İletken Kesit Alanı | 10 mm² |
| İletken Kesit Alanı AWG Min. | 8 |
| İletken Kesit Alanı AWG Max. | 6 |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 10 mm |
| Sıkma Torku, Min | 1,2 Nm |
| Sıkma Torku, Maks. | 1,5 Nm |
| Sinyalleme Tipleri | LED |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi Göstergesi | Yeşil LED |
| Sinyal Çıkışı | |
| Durum Göstergesi | "DC OK" yeşil LED |
| Durum Ekranındaki Not | U OUT > 21.5 V: LED yanar |
| Faz Sayısı | 3 |
|---|---|
| İzolasyon Gerilim Girişi/Çıkışı | 3 kV AC (tip testi) | 1,5 kV AC (Rutin test) |
| İzolasyon Gerilim Çıkışı / PE | 500 V DC |
| Ürün Tipi | Güç kaynağı |
|---|---|
| Ürün Gamı | ESSENTIAL POWER |
| MTBF (IEC 61709, SN 29500) | > 700000 h |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Koruma Sınıfı | I (PE bağlantılı) |
| Kirlilik Sınıfı | 2 |
| Boyutlu Çizim | |
| Genişlik | 139 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 130 mm |
| Derinlik | 190 mm |
| Montaj Ölçüleri | |
| Montaj Mesafesi Sağ/Sol | 0 mm / 0 mm |
| Montaj Mesafesi Üst/Alt | 50 mm / 50 mm |
| Montaj Tipi | DIN rayı montajı |
|---|
| Muhafaza Malzemesi | Metal | Alüminyum (AlMg3) / çelik tabaka, çinko kaplı |
|---|---|
| Gövde Tipi | Çelik plaka, çinko kaplı |
| Kenar Elemanı Versiyonu | Alüminyum |
| Ortam Koşulları | |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -25 °C ... 70 °C (> 55 °C Zayıflama: 2,5 %/K) |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -40 °C ... 85 °C |
| İklim Sınıfı | 3K3 (EN 60721'e uygun) |
| İzin Verilen Maks. Bağıl Nem (Çalışma) | ≤ 95 % (25 °C'de, yoğuşma yok) |
| Şok | 15g |
| Titreşim (Çalışma) | < 15 Hz, büyüklük ±2.5 mm (IEC 60068-2-6'ya uygun) | 15 Hz ... 150 Hz, 2,3g, 90 dk. |
| Standart - Elektriksel Güvenlik | EN 60950-1 |
|---|---|
| Standart – Güvenli Çok Düşük Gerilim | EN 60950-1 (SELV) |
| Onay - Yarı İletken Endüstrisinin Gerilim Düşüşlerine İlişkin Gereksinimi | SEMI F47 - 0706 (200 V AC) |
| CSA | CSA-C22.2 Nr. 107.1-01 | CSA-C22.2 Nr. 60950-01 |
|---|---|
| UL Onayları | UL/C-UL Listelenmiş UL 508 |
| Uygunluk/Onaylar | |
| IEC 61508'E Göre SIL | 0 |
| Elektromanyetik Uyum | EMC Direktifi 2014/30/EU ile uyumlu |
|---|---|
| Alçak Gerilim Yönetmeliği (LVD) | 2014/35/EC Alçak Gerilim Yönetmeliğine uygun |
| Gürültü Emisyonu İçin Elektromanyetik Uyumluluk Gereksinimleri | EN 61000-6-3 | EN 61000-6-4 |
| Gürültü Bağışıklığı İçin Elektromanyetik Uyumluluk Gereksinimleri | EN 61000-6-1 | EN 61000-6-2 |
| Gürültü Emisyonu | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 55011 (EN 55022) Class B |
| Elektrostatik Deşarj | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-2 |
| Kontak Deşarjı | 6 kV |
| Hava Deşarjı | 8 kV (Test seviyesi 3) |
| Açıklamalar | Kriter B |
| Elektromanyetik HF Alanı | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-3 |
| Frekans Aralığı | 80 MHz ... 1 GHz |
| Test Alan Şiddeti | 10 V/m |
| Frekans Aralığı | 1 GHz ... 2 GHz | 2 GHz ... 3 GHz |
| Açıklamalar | Kriter A |
| Hızlı Geçiciler (Patlama) | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-4 |
| Giriş | 4 kV (Test seviyesi 4 - asimetrik) |
| Çıkış | 4 kV (Test seviyesi 4 - asimetrik) |
| Sinyal | 2 kV (Test seviyesi 3 - asimetrik) |
| Aşırı Gerilim Yükü (Aşırı Gerilim) | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-5 |
| Giriş | 2 kV (Test seviyesi 3 - simetrik) | 4 kV (Test seviyesi 4 - asimetrik) |
| Çıkış | 1 kV (Test seviyesi 2 - simetrik) | 2 kV (Test seviyesi 3 - asimetrik) |
| İletilen Girişim | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-6 |
| Frekans Aralığı | 0,15 MHz ... 80 MHz |
| Gerilim | Test seviyesi 3 |
| Ani Gerilim Düşüşleri | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-11 |
| Parazit Yayılımı | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-6-3 |
| DIN 55011'E Göre Radyo Parazit Gerilimi | EN 55011 (EN 55022) Sınıf B, uygulama alanı: Endüstri ve konut |
| DIN 55011'E Göre Yayılan Radyo Parazit Gerilimi | EN 55011 (EN 55022) Sınıf B, uygulama alanı: Endüstri ve konut |
| Kriterler | |
| Kriter A | Belirlenen sınırlar içinde normal çalışma karakteristiği |
| Kriter B | Çalışma karakteristiğinde meydana gelen geçici bozulmalar cihazın kendisi tarafından düzeltilir. |
| Ürün Numarası | 1018294 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 1 pc |
| Satış Kodu | CMB |
| Ürün Kodu | CMB333 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4055626501796 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 3.468 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 3.450 g |
| Gümrük Tarife No | 85044095 |
| Menşe Ülke | CN |
| Eclass-13.0 | 27040701 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27040701 |
| ETIM 9.0 | EC002540 |
| UNSPSC 21.0 | 39121000 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet |
|---|---|
| Bilinen Muafiyetler Dahilinde | 6(c), 7(a), 7(c)-I |
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-25 Bir parçayla ilgili Çin RoHS beyanı tablosu, "Üretici Beyanı" altında ilgili parça için indirme merkezinde bulunabilir. EFUP-Eye sahip tüm parçalar için, Çin RoHS beyanı tablosu düzenlenmez ve istenmez. |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | Lead (CAS: 7439-92-1) |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 85,681 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..