Özellikler:
.png)
Tükendi
Gelince Haber VerÖzellikler:
| Aşamalar | 1 |
|---|---|
| Nominal Giriş Voltajı U I Nom | 1 x 100 … 240 VAC |
| Giriş Voltajı Aralığı | 1 x 90 … 264 VAC; 125 … 375 VDC |
| Nominal Şebeke Frekans Aralığı | 47 … 63 Hz; 0 Hz |
| Giriş Akımı Ben | ≤ 0,6 A (230 VAC); ≤ 1,2 A ( 115 VAC) |
| Ani Akım | ≤ 18 A |
| Güç Faktörü Düzeltmesi (pfc) | Pasif |
| Şebeke Arızası Bekleme Süresi | ≥ 10 ms (230 VAC) |
| Nominal Çıkış Gerilimi U O Nom | 24 VDC (SELV) |
|---|---|
| Çıkış Voltajı Aralığı | 22 … 26 VDC (ayarlanabilir) |
| Fabrika Ön Ayarı | 24 VDC |
| Nominal Çıkış Akımı I O Nom | 2,5 A (24 VDC; 110 … 240 VAC); 2 A (24 VDC; 100 … 240 VAC) |
| Nominal Çıkış Gücü | 60 W |
| Ayar Doğruluğu | ≤ %1 |
| Artık Dalgalanma | ≤ 200 mV (tepe-tepe) |
| Aşırı Yük Davranışı | Sabit güç (aşırı yük aralığında: 1,05 … 1,4 x Io ); Kısa devre durumunda kapatma ve otomatik yeniden başlatma |
| Göstergeler | 1 x LED DC OK (yeşil) |
|---|---|
| Çalışma Göstergesi | Yeşil LED (Uo) |
| Güç Kaybı P V | ≤ 12 W (230 VAC; 24 VDC; 2.5 A) |
|---|---|
| Yeterlik | 88 % (230 VAC; 2,5 ADC) |
| Dahili Sigorta | F 2 A / 250 VAC |
|---|---|
| Harici Sigorta (gerekli) | DC giriş voltajı için harici bir DC sigorta gereklidir. |
| Harici Sigorta | Devre kesici: B6, B10 |
| Aşamalar | 1 |
|---|---|
| Nominal Giriş Voltajı U I Nom | 1 x 100 … 240 VAC |
| Giriş Voltajı Aralığı | 1 x 90 … 264 VAC; 125 … 375 VDC |
| Nominal Şebeke Frekans Aralığı | 47 … 63 Hz; 0 Hz |
| Giriş Akımı Ben | ≤ 0,6 A (230 VAC); ≤ 1,2 A ( 115 VAC) |
| Ani Akım | ≤ 18 A |
| Güç Faktörü Düzeltmesi (pfc) | Pasif |
| Şebeke Arızası Bekleme Süresi | ≥ 10 ms (230 VAC) |
| Nominal Çıkış Gerilimi U O Nom | 24 VDC (SELV) |
|---|---|
| Çıkış Voltajı Aralığı | 22 … 26 VDC (ayarlanabilir) |
| Fabrika Ön Ayarı | 24 VDC |
| Nominal Çıkış Akımı I O Nom | 2,5 A (24 VDC; 110 … 240 VAC); 2 A (24 VDC; 100 … 240 VAC) |
| Nominal Çıkış Gücü | 60 W |
| Ayar Doğruluğu | ≤ %1 |
| Artık Dalgalanma | ≤ 200 mV (tepe-tepe) |
| Aşırı Yük Davranışı | Sabit güç (aşırı yük aralığında: 1,05 … 1,4 x Io ); Kısa devre durumunda kapatma ve otomatik yeniden başlatma |
| Göstergeler | 1 x LED DC OK (yeşil) |
|---|---|
| Çalışma Göstergesi | Yeşil LED (Uo) |
| Güç Kaybı P V | ≤ 12 W (230 VAC; 24 VDC; 2.5 A) |
|---|---|
| Yeterlik | 88 % (230 VAC; 2,5 ADC) |
| Dahili Sigorta | F 2 A / 250 VAC |
|---|---|
| Harici Sigorta (gerekli) | DC giriş voltajı için harici bir DC sigorta gereklidir. |
| Harici Sigorta | Devre kesici: B6, B10 |
| Yalıtım Voltajı (pri-sec) | 4,242 kVDC |
|---|---|
| İzolasyon Voltajı (pri-gnd) | 2,2 kVDC |
| Yalıtım Voltajı (sec-gnd) | 0,7 kVDC |
| Koruma Sınıfı | I |
| Koruma Türü | IP20; per EN 60529 |
| Geri Besleme Voltajı | ≤ 30 VDC |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | II |
| Kirlilik Derecesi | 2 |
| Geçici Koruma, Birincil | Varistör |
| Kısa Devre Koruması | evet |
| Yüksüz Emniyeti | Evet |
| Paralel Çalışma | evet |
| Seri Bağlantı | Evet, aynı türden 2 cihaz için |
| Mtbf | 300.000 h (IEC 61709'a göre) |
| Not (iletken Kesiti) | 12 AWG: THHN, THWN |
|---|
| Bağlantı Türü | giriş/çıkış |
|---|---|
| Bağlantı Teknolojisi | CAGE CLAMP® |
| Wago Terminali | WAGO 236 Serisi |
| Tek Damarlı Boylar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 12 AWG |
| İnce Bükümlü Kablolar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 12 AWG |
| Sıyırma Uzunluğu | 6 … 7 mm / 0.24 … 0.28 inches |
| Bağlantı Türü | giriş/çıkış |
|---|---|
| Bağlantı Teknolojisi | CAGE CLAMP® |
| Wago Terminali | WAGO 236 Serisi |
| Tek Damarlı Boylar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 12 AWG |
| İnce Bükümlü Kablolar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 12 AWG |
| Sıyırma Uzunluğu | 6 … 7 mm / 0.24 … 0.28 inches |
| Genişlik | 40 mm / 1.575 inches |
|---|---|
| Yükseklik | 90 mm / 3.543 inches |
| Din-35 Rayının Üst Kenarından Itibaren Uzunluk | 99 mm / 3.898 inches |
| Montaj Tipi | DIN-35 ray Vidalı montaj |
|---|
| Yangın Yükü | 0,129 MJ |
|---|---|
| Ağırlık | 300 g |
| Çevre Hava (çalışma) Sıcaklığı | -20 … +60 °C |
|---|---|
| Çevreleyen Hava (depolama) Sıcaklığı | -25 … +75 °C |
| Bağıl Nem | 10 … 95 % (yoğunlaşmaya izin verilmez) |
| Kapasite Düşüşü | -4 %/K (> 45 °C) |
| İklim Kategorisi | 3K3 (EN 60721'e göre) |
| Uygunluk Işareti | CE |
|---|---|
| Standartlar/spesifikasyonlar | EN 61204-3 EN 60335-1 EN 62368-1 UL 60950-1 UL 508 SEMI F47 |
| Ambalaj. Birim | 1 Adet |
|---|---|
| Sap'nin Tipik Paketlemesi | box |
| Sap Tesis 01'den Menşei | CN |
| Gtin | 4055143372466 |
| Sap Tesis 01'den Gümrük Tarifesi No. | 85044083900 |
| Unspsc | 39121004 |
|---|---|
| Ecl@ss 10.0 | 27-04-07-01 |
| Ecl@ss 9.0 | 27-04-07-01 |
| Etm 9.0 | EC002540 |
| Etm 10.0 | EC002540 |
| Eccn | NO US CLASSIFICATION |
| Rohs Uyumluluk Durumu | Compliant,No Exemption |
|---|---|
| Scip Bildirim Numarası (bulgaristan) | 7d2334e6-553b-4c2b-a393-ffe26f33c4cc |
| Scip Bildirim Numarası (çek Cumhuriyeti) | 5e2d347c-a5a6-461e-b623-4c39a501d484 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..