Özellikler:
.png)
Tükendi
Gelince Haber VerÖzellikler:
| Aşamalar | 1 |
|---|---|
| Nominal Giriş Voltajı U I Nom | 1 x 100 … 240 VAC |
| Giriş Voltajı Aralığı | 1 x 90 … 264 VAC (Derating -1 %/V for voltage < 100 VAC) |
| Nominal Şebeke Frekans Aralığı | 47 Hz / 63 Hz |
| Giriş Akımı Ben | ≤ 3,5 A |
| Ani Akım | ≤ 15 A (at 230 VAC / 25 °C) |
| Güç Faktörü | ≥ 0,98 ( 115 VAC); ≥ 0,94 ( 230 VAC) |
| Güç Faktörü Düzeltmesi (pfc) | Aktif |
| Şebeke Arızası Bekleme Süresi | ≥ 22 ms (230 VAC) |
| Nominal Çıkış Gerilimi U O Nom | 24 VDC (SELV) |
|---|---|
| Çıkış Voltajı Aralığı | 23,5 … 28 VDC (ayarlanabilir) |
| Fabrika Ön Ayarı | 24 VDC |
| Nominal Çıkış Akımı I O Nom | 10 A (24 VDC) |
| Nominal Çıkış Gücü | 240 W |
| Ayar Doğruluğu | ≤ %1 |
| Artık Dalgalanma | ≤ 100 mV (tepe-tepe) |
| Aşırı Yük Davranışı | Kısa devre durumunda kapatma ve otomatik yeniden başlatma |
| Göstergeler | Optical status indication (DC OK) |
|---|
| Güç Kaybı P V | ≤ 5 W (230 VAC; no load); ≤ 24,6 W (230 VAC; nominal yük) |
|---|---|
| Yeterlik | 91 % |
| Aşamalar | 1 |
|---|---|
| Nominal Giriş Voltajı U I Nom | 1 x 100 … 240 VAC |
| Giriş Voltajı Aralığı | 1 x 90 … 264 VAC (Derating -1 %/V for voltage < 100 VAC) |
| Nominal Şebeke Frekans Aralığı | 47 Hz / 63 Hz |
| Giriş Akımı Ben | ≤ 3,5 A |
| Ani Akım | ≤ 15 A (at 230 VAC / 25 °C) |
| Güç Faktörü | ≥ 0,98 ( 115 VAC); ≥ 0,94 ( 230 VAC) |
| Güç Faktörü Düzeltmesi (pfc) | Aktif |
| Şebeke Arızası Bekleme Süresi | ≥ 22 ms (230 VAC) |
| Nominal Çıkış Gerilimi U O Nom | 24 VDC (SELV) |
|---|---|
| Çıkış Voltajı Aralığı | 23,5 … 28 VDC (ayarlanabilir) |
| Fabrika Ön Ayarı | 24 VDC |
| Nominal Çıkış Akımı I O Nom | 10 A (24 VDC) |
| Nominal Çıkış Gücü | 240 W |
| Ayar Doğruluğu | ≤ %1 |
| Artık Dalgalanma | ≤ 100 mV (tepe-tepe) |
| Aşırı Yük Davranışı | Kısa devre durumunda kapatma ve otomatik yeniden başlatma |
| Göstergeler | Optical status indication (DC OK) |
|---|
| Güç Kaybı P V | ≤ 5 W (230 VAC; no load); ≤ 24,6 W (230 VAC; nominal yük) |
|---|---|
| Yeterlik | 91 % |
| İzolasyon Gerilimi (pri.-sn., Ac) | 3.510 V |
|---|---|
| İzolasyon Gerilimi (pri.-pe, Ac) | 2.210 V |
| Koruma Sınıfı | I |
| Koruma Türü | IP20; per EN 60529 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III (≤ 2000 m); II (> 2000 m) |
| Kirlilik Derecesi | 2 |
| Kısa Devre Koruması | Evet |
| Yüksüz Emniyeti | Evet |
| Paralel Çalışma | Evet, aynı türden 2 cihaz için |
| Seri Bağlantı | Evet, aynı türden 2 cihaz için |
| Mtbf | > 1,000,000 h (at 25 °C; per IEC 61709; SN 29500) |
| Bağlantı Türü | giriş/çıkış |
|---|---|
| Bağlantı Teknolojisi | İtmeli CAGE CLAMP ® |
| Wago Terminali | WAGO 2624 Serisi |
| Tek Damarlı Boylar | 0,2 … 6 mm² / 24 … 10 AWG |
| İnce Bükümlü Kablolar | 0,2 … 6 mm² / 24 … 10 AWG |
| İnce Bükümlü Kablolar, Yalıtımlı Yüksüklü | 0,25 … 2,5 mm² |
| İnce Bükümlü Kablolar, Yalıtımsız Yüksüklü | 0,25 … 2,5 mm² |
| Sıyırma Uzunluğu | 10 … 12 mm / 0.39 … 0.47 inches |
| Bağlantı Türü | giriş/çıkış |
|---|---|
| Bağlantı Teknolojisi | İtmeli CAGE CLAMP ® |
| Wago Terminali | WAGO 2624 Serisi |
| Tek Damarlı Boylar | 0,2 … 6 mm² / 24 … 10 AWG |
| İnce Bükümlü Kablolar | 0,2 … 6 mm² / 24 … 10 AWG |
| İnce Bükümlü Kablolar, Yalıtımlı Yüksüklü | 0,25 … 2,5 mm² |
| İnce Bükümlü Kablolar, Yalıtımsız Yüksüklü | 0,25 … 2,5 mm² |
| Sıyırma Uzunluğu | 10 … 12 mm / 0.39 … 0.47 inches |
| Genişlik | 52 mm / 2.05 inches |
|---|---|
| Yükseklik | 125 mm / 4.92 inches |
| Din-35 Rayının Üst Kenarından Itibaren Uzunluk | 110 mm / 4.33 inches |
| Montaj Tipi | DIN-35 ray |
|---|
| Ağırlık | 752 g |
|---|
| Çevre Hava (çalışma) Sıcaklığı | -30 … +70 °C (-40 °C'de cihaz başlama tip testi yapılmıştır) |
|---|---|
| Çevreleyen Hava (depolama) Sıcaklığı | -40 … +85 °C |
| Bağıl Nem | 5 … 96 % (yoğunlaşmaya izin verilmez) |
| Kapasite Düşüşü | -4.8 W/°C (> 45 °C and < 200 V); -4.8 W/°C (> 50 °C and ≥ 200 V) |
| İklim Kategorisi | 3K3 (EN 60721'e göre) |
| Maks. Çalışma Yüksekliği | 5000 m |
| Uygunluk Işareti | CE |
|---|---|
| Standartlar/spesifikasyonlar | EN 62368-1 EN 55032 EN 55035 EN IEC 61000-3-2 EN 61000-3-3 EN IEC 61000-6-4 EN IEC 61000-6-2 UL 61010-1 UL 61010-2-201 SEMI F47 EN 61558-2-16 |
| Ambalaj. Birim | 1 Adet |
|---|---|
| Sap'nin Tipik Paketlemesi | Box |
| Sap Tesis 01'den Menşei | CN |
| Gtin | 4066966626490 |
| Sap Tesis 01'den Gümrük Tarifesi No. | 85044083900 |
| Unspsc | 39121004 |
|---|---|
| Etm 9.0 | EC002540 |
| Etm 10.0 | EC002540 |
| Eccn | NO US CLASSIFICATION |
| Rohs Uyumluluk Durumu | Compliant,No Exemption |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..