.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, montaj malzemeleri yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Montaj malzemeleri.
| Ürün Tipi | Montaj malzemeleri |
|---|
| Boyutlu Çizim | |
| Genişlik | 19,7 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 87 mm |
| Derinlik | 35,4 mm |
| Uzunluk | 87 mm |
| Renk | gümüşi |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Montaj Tipi | vidalar |
|---|
| Ürün Numarası | 1201086 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 10 pc |
| Satış Kodu | BE7 |
| Ürün Kodu | BE7112 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918017200 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 43,25 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 42,279 g |
| Gümrük Tarife No | 73269098 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27370419 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27370419 |
| ETIM 10.0 | EC001024 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,108 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..