.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, kablo soyma aleti yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Kablo soyma aleti; Uygulama: Standart Ek bilgi: California Proposition 65: California prop. 65 hakkında daha fazla bilgi üretici beyanında "İndirmeler" altında bulunmaktadır.
| Environmental Product Compliance | |
| California Proposition 65 | California prop. 65 hakkında daha fazla bilgi üretici beyanında "İndirmeler" altında bulunmaktadır |
|---|---|
| Ürün Tipi | Kablo soyma aleti |
|---|---|
| Uygulama | Standart |
| Ürün Özelliği | Otomatik ayar mekanizması | Soyma bıçaklarının aletsiz değiştirilmesi | Kablo soyma uzunluğunu ≤15 mm ayarlamak için uzunluk durdurucu | Açılı pense konturu | Entegre edilmiş kablo kesici | Lamel bıçak özel yalıtım için de uygundur |
| İletken Bağlantısı | |
| Kesit Alanı Aralığı, Metrik | 0,08 mm² ... 2,5 mm² (Soyma mesafesi) | 6 mm² (Kesme bölgesi) |
|---|---|
| Kesit Alanı Aralığı AWG | 28 ... 12 (Soyma mesafesi) | 10 (Kesme bölgesi) |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 15 mm |
| Uzunluk | 160 mm |
|---|
| Renk | siyah (RAL 9005) |
|---|
| Dış Kablo Çapı | 0,3 mm ... 1,9 mm |
|---|
| Ürün Numarası | 1212368 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 1 pc |
| Satış Kodu | BH3 |
| Ürün Kodu | BH3121 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356456128 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 180,5 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 174,8 g |
| Gümrük Tarife No | 82032000 |
| Menşe Ülke | GB |
| Eclass-13.0 | 21043706 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 21043706 |
| ETIM 10.0 | EC002109 |
| UNSPSC 21.0 | 27111500 |
EAC Onay kimliği: RU x-DE.xx08.B.02974
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Uygun Değil (elektrikli ve elektronik ekipman yok) |
|---|---|
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..